ZŠ Mariánské Údolí otevřela novou počítačovou učebnu

Publikováno 15. 04. 2011 v rubrice Školy a školky « zpět « úvod

Nová počítačová učebna v ZŠ Mariánské ÚdolíNa naší škole se pořád něco děje! Na začátku školního roku dostala školička v Mariánském Údolí nový kabát a teď jsme z dotací EU vybudovali i novou PC učebnu.

V pátek 8. 4. 2011 paní ředitelka Švandová, za přítomnosti všech žáků, přestřihla šerpu a pomyslným zlatým klíčem odemkla moderně vybavenou učebnu. Celý den probíhal ve slavnostním duchu, žáci 3. a 4. ročníku pro nás připravili bohatý program. Nebyla nouze ani o zábavu. Školní komik Jakub Preč sehrál velmi humornou scénku o uživateli počítače, některé z nás donutil až k slzám.

Podívali jsme se na prezentace všech námi realizovaných akcí v tomto školním roce, pak mohl každý vyzkoušet práci u počítače. V samotném závěru dopoledne bylo pro žáky připraveno i malé občerstvení.

V učebně je nainstalována také interaktivní tabule

Výpočetní technika a interaktivní tabule byly pořízeny z fondu EU - operační program: Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Zlepšení podmínek pro vzdělávání na základních školách.

Je to druhá učebna, kde mají učitelky k dispozici interaktivní tabuli. Obě třídy jsou plně využívány, všichni pedagogové jsou kompetentní k užívání tabule. V rámci DVPP (vzdělávání učitelů) se pedagogové účastnili dvoudenního semináře “Interaktivní tabule ve výuce - využití a tvorba výukových pomůcek (DUM)”.

Mgr. Martina Kopečná, Bc. Ludmila Erbesová - Základní škola Mariánské Údolí

Fotogalerie: Slavnostní otevření PC učebny v Základní škole Mariánské Údolí


Foto: Ludmila Erbesová

Rubrika: Školy a školky | Téma: , ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.