Zpravodaj obce Hlubočky na Facebooku

Publikováno 14. 04. 2010 v rubrice Zajímavosti « zpět « úvod

Téměř každý, kdo se pohybuje na Internetu, už asi někdy slyšel o Facebooku. Je to rozsáhlá společenská síť sloužící pro komunikaci, sdílení dat, fotografií, videí apod. V této sociální síti „uvízlo“ již několik stovek miliónů uživatelů a v nedávné době překonal Facebook v návštěvnosti i celosvětově nejnavštěvovanější vyhledávač Google. Proč tedy nevyužít tuto síť a její potenciál také pro Zpravodaj obce Hlubočky?

Facebook logoPokud jste jedním z těch mnoha uživatelů, kteří již Facebook pravidelně využívají, můžete si nás tam zobrazit a stát se fanouškem Zpravodaje obce Hlubočky. Budeme vás průběžně informovat o zajímavých článcích, odkazovat na fotografie, videa, termíny akcí v Hlubočkách apod. Cílem je oslovit zejména mladší generaci a vzbudit tak její zájem o dění v obci. Budeme ale samozřejmě rádi, když se připojí i střední a starší generace.

Jestli na Facebooku ještě nejste, například kvůli obavám ze ztráty soukromí (jak je to někdy prezentováno v médiích), tak vězte, že je možno zobrazované informace všelijak nastavit a upravit dle vlastní potřeby. Třeba když se tam zaregistrujete, zjistíte, že je to mimo jiné dobrý způsob, jak na Internetu najít a zjistit informace o svých známých, bývalých spolužácích a přátelích, kteří jsou v zahraničí nebo jste je dlouho neviděli…

Další informace:


Petr Plíska

Rubrika: Zajímavosti | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.