Změny v redakční radě Zpravodaje

Publikováno 18. 05. 2010 v rubrice Co se děje v obci « zpět « úvod

Vážení čtenáři, když jsme na jaře 2007 začínali v novém složení redakční rady, nebylo zdaleka jisté, v jaké podobě a zda vůbec bude Zpravodaj obce Hlubočky vycházet. Bylo mnoho těch, kterým nová podoba Zpravodaje nebyla příliš po chuti.

Nyní, po více než třech letech, mohu napsat, že Zpravodaj má svůj okruh pravidelných čtenářů, zachovává si nezávislý charakter i obsahovou kvalitu příspěvků. Samostatnou kapitolou je jeho internetová verze na www.hlubocky.eu, která umožňuje moderní formou zveřejňovat aktuální příspěvky. V takovém rozsahu a kvalitě se obdobným obecním portálem může pochlubit jen málokterá obec srovnatelné velikosti, a to nejen v našem okolí, ale i v rámci celé ČR.

Zpravodaj obce HlubočkyNové složení redakční rady

V letošním roce dochází k významným změnám ve složení redakční rady. Na květnovém zasedání zastupitelstva oznámil svou rezignaci šéfredaktor Petr Kupka. Důvodem je především odstěhování se z obce i nastávající rodičovské povinnosti. Petrovi bych chtěl tímto poděkovat za velký kus práce, který pro Zpravodaj odvedl, a co jako šéfredaktor dokázal. Věřím, že se mu získané zkušenosti budou hodit nejen v profesním, ale i osobním životě.

Novým členem redakční rady se stal Petr Plíska, který se doposud věnoval především správě webu a grafické úpravě Zpravodaje. Z redakční rady na vlastní žádost odstoupil také Leopold Bubeníček, kterého nahradil Mgr. Marek Bohuš, s jehož články se čtenáři mohli seznámit ve Zpravodaji již dříve. Pan Bubeníček zůstává redakčním spolupracovníkem a na jeho příspěvky se můžeme těšit i nadále.

Ještě jednou bych chtěl oběma odstupujícím členům redakční rady poděkovat a věřím, že se nám i v obměněném složení redakční rady podaří navázat na dosavadní úroveň Zpravodaje a třeba ji i posunout o trochu dál.

Karel Šiška, šéfredaktor

Rubrika: Co se děje v obci | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.