Zimní turnaj v Holici z pohledu FK Hlubočky

Publikováno 12. 03. 2009 v rubrice Sport « zpět « úvod

FK Hlubočky versus Sokol BohuňoviceV průběhu měsíců leden až březen se uskutečnil v Holici u Olomouce II. ročník memoriálu Oldřicha Vangora v kopané. Všechna utkání se odehrála na umělé trávě 1. HFK Olomouc. Zimního turnaje se účastnilo celkem 24 mužstev, která byla rozdělena do 2 skupin.

Do skupiny GOLD (účastníci MSFL, divizní týmy, týmy župního přeboru a 1. A třídy) a skupiny SILVER (týmy 1. A třídy, 1. B třídy a okresního přeboru). Mužstvo FK Hlubočky bylo zařazeno do podskupiny B skupiny SILVER.

Našemu týmu A mužstva mužů se turnaj celkově povedl. Dokázal porazit týmy SK Lipová 2:1, FK Brodek u Přerova 4:2, Sokol Tovačov 2:1, AD Horka nad Moravou 1:0 a Sigma Lutín 8:1 a jedinou prohru ve své podskupině utrpěl s 1. HFK Olomouc U19 0:2.  Stal se tak vítězem podskupiny B a ve finále o první místo ve skupině SILVER si zahrál proti vítězi podskupiny A týmu Sokola Bohuňovice.

Fanoušci FK Hlubočky při fináleBohužel v tomto finálovém utkání se již našim borcům tolik nedařilo a po několika chybách nakonec prohráli 3:1 a skončili na celkovém 2. místě ve skupině SILVER. Nejlepšími střelci FK Hlubočky byli se 4 brankami Zdeněk Krajc a Antonín Melichárek. I přes finálovou prohru je celkové druhé místo ze 14ti účastníků úspěchem FK Hlubočky a příslibem do jarních mistrovských bojů.

Konečné pořadí turnaje SILVER:

 1. Bohuňovice
 2. Hlubočky
 3. Brodek u Přerova
 4. Moravský Beroun
 5. 1. HFK U19
 6. Nové Sady
 7. Kostelec na Hané
 8. Lutín
 9. Velký Týnec
 10. Tovačov
 11. Slatinice
 12. Lipová
 13. Horka nad Moravou
 14. Mostkovice

Ing. Tomáš Svozil
www.fkhlubocky.cz

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.