Zimní období v FK Hlubočky

Publikováno 11. 02. 2009 v rubrice Sport « zpět « úvod

I přesto, že v průběhu zimních měsíců jsou přerušeny oficiální fotbalové soutěže, tak dění ve Fotbalovém klubu Hlubočky neutichá. Úspěšná podzimní část soutěžního ročníku 2008/2009 skončila 15. listopadu a všechny mužstva měla do začátku roku 2009 tréninkovou přestávku.

Zimní příprava fotbalistů - HC HlubočkyV průběhu této přestávky se 17. 11. 2008 starší žáci zúčastnili turnaje o Pohár předsedy OFS Olomouc. První prosincový den jsme jako každoročně zajistili pronájem Aquacentra v Bohuňovicích pro členy žákovských mužstev. Silvestrovské dopoledne bylo jako každý rok věnováno střetnutí bývalých a současných hráčů FK a dalších příznivců klubu.

Úspěšný podzim se projevil i na hojné účasti na této akci, kdy do areálu v Hlubočkách našlo cestu cca 25 fotbalistů. V zápase staří-mladí to snad ani jinak dopadnout nemohlo a staří opět slavili zasloužené vítězství. Zimní přestávku si hráči A a B mužstva mužů zpestřili sérií 5 hokejových zápasů na zimním stadioně v Olomouci a nutno přiznat, že v těchto zápasech naopak mladí jednoznačně přebruslili staré.

Během prvních lednových dnů se rozběhla naplno zimní příprava všech mužstev. V rámci této přípravy se A mužstvo mužů zúčastní zimního turnaje na umělé trávě v Holici. Mužstvo přípravky se v lednu zúčastnilo turnaje pořádaného Sigmou Olomouc.

Utkání FKH na zimním turnaji v Holici 1. únoraOd 4. do 8. února 2009 A mužstvo mužů absolvovalo zimní soustředění v areálu Pohoda na Šubířově, mužstvo dorostu absolvuje zimní soustředění od 19. do 22. března 2009 v Loučné nad Desnou. FK Hlubočky také připravuje halové turnaje ve sportovní hale v Hlubočkách, ovšem hned ten první, plánovaný pro mladší a starší žáky na sobotu 7.února, musel být, kvůli chřipkové epidemii a s tím souvisejícím malým počtem přihlášených mužstev, zrušen.

V průběhu zimních měsíců také průběžně probíhala příprava stavebních akcí, u kterých je přislíbena dotace od SZIF. Byly připravovány finanční kalkulace, konzultovány různé varianty a časové termíny. Některé akce by měly být dokončeny již v první polovině roku 2009.

První utkání jarní části soutěžního ročníku 2008/2009 se odehraje na hřišti v Hlubočkách v sobotu 11. dubna, kdy naše A mužstvo přivítá soupeře z Chválkovic. Týden předtím zajíždí muži na horkou půdu do Lutína. Všichni ve fotbalovém klubu doufáme, že v jarní části budou naši muži pokračovat ve výkonech z podzimu a na své soupeře budou zhlížet zhora tabulky. Konkrétní informace, týkající se zimní přípravy a zápasů jednotlivých mužstev FK Hlubočky a další informace, týkající se klubu, lze najít na oficiálních webových stránkách www.fkhlubocky.cz

Ing. Tomáš Svozil

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.