Zdeněk Pohlreich vařil v Moravii

Publikováno 25. 10. 2010 v rubrice Co se děje v obci « zpět « úvod

Zdeněk Pohlreich vařil v MoraviiFirma MORA MORAVIA pořádala dne 21. 10. 2010 setkání obchodních partnerů pod názvem MORA TRADE SHOW 2010. Bylo to první velké setkání významných prodejců značky MORA ve výrobním závodu MORA MORAVIA zde v Mariánském Údolí.

Naším hlavním cílem tohoto setkání bylo ukázat a prezentovat značku MORA nejen jako velmi významného výrobce sporáků, ale především ukázat značku MORA s velmi širokou a ucelenou nabídkou spotřebičů pro domácnost.

Při této příležitosti byl pozván na tuto akci i šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který si získal velkou oblibu díky své kuchařské show „Ano šéfe” a nyní ve vlastním pořadu „Na nože”.

Příprava mušlí Sv. JakubaZdeněk Pohlreich ukazoval hostům své kuchařské umění na nové řadě sklokeramických desek MORA „DOMINO”. Jedná se o zcela novou výrobní řadu sklokeramických desek, které se mohou skládat dle požadavku zákazníka. Tímto si můžete vytvořit svůj vlastní styl vaření.

Společné setkání bylo velmi zajímavé, nejen pro hosty MORA TRADE SHOW 2010, ale i pro zaměstnance MORA MORAVIA. Ti si mohli s panem Pohlreichem pohovořit, nebo si nechat dát autogram přímo v jídelně MORA.

„Firma MORA MORAVIA plánuje se Zdeňkem Pohlreichem delší spolupráci, a tak není vyloučeno, že se budeme vídat v naší firmě častěji”, říká Ladislav Foret.

Zdroj: Mora Moravia

Mohlo by vás také zajímat:

Fotogalerie: Zdeněk Pohlreich vařil v Moravii

Rubrika: Co se děje v obci |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.