Závody minikár v Mariánském Údolí v roce 2011

Publikováno 05. 07. 2011 v rubrice Sport « zpět « úvod

Druhý letošní víkend od 11. - 12. června 2011 letos opět patřil minikárám. Závodníci u nás absolvovali dvě kola Poháru Autoklubu ČR.

Závod O pohár starosty Hluboček

Závod O pohár starosty Hluboček - 2011V sobotu byli vítězové oceněni ,,Pohárem starosty Hluboček“. O výhru se utkalo rekordních 95 jezdců v šesti věkových kategoriích.

Letos k nám přijeli poprvé také závodníci se Slovenska a všem se moc líbilo zázemí , atmosféra a spousta diváků. Počasí nám přálo, tak že jsme v podvečer mohli vyhlásit vítěze. Kategorii M2 bezkonkurenčně obsadil Automotoklub Mladé Boleslavi a kategorii M4 zase jezdci ze Slovenska.

Závod O pohár MORA Moravia

Nedělního soupeření ,,O Pohár MORA Moravia“ se zúčastnilo 89 jezdců. Původně se měly jet po tréninku tři závodní jízdy, ale protože se začalo horšit počasí, byl závod o jednu jízdu zkrácen, tak že vítěz si započítával lepší jízdu ze dvou.

Výsledky závodů:

Podrobné výsledky a fotografie ze závodů opět na našich webových stránkách www.minikary.xf.cz - výsledky závodů.

Stupně vítězů kategorie M3D - 1. místo Michaela BohačíkováJeště nesmíme zapomenout poděkovat všem, kteří nám s organizací, přípravou a průběhem závodu pomáhali. Dík patří hasičům za úklid silnice, obecní polici za pomoc při organizaci uzavírky a také paní Klementové za zajištění zázemí v Kulturním domě. Dále samozřejmě všem sponzorům za finanční i věcné dary, panu starostovi za přivítání závodníků a všem kteří přiložili ruku k dílu.

Za Minikár Klub Hlubočky, Alice Bohačíková

Video: Závody minikár v Mariánském Údolí v roce 2011

Autor: Jaroslav Polcer

Fotky: Závod o pohár MORA Moravia

Autor: Petr Plíska

Rubrika: Sport | Téma: ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (1)

 1. Josef Hrbek (22.07.2011 - 21:37) odpovědět IP: 77.48.155.3

  Děkuji především redaktorovi Petrovi Plískovi, který tento web zahrnuje neuvěřitelným množstvím aktuálních fotografií a činí tak stránky http://www.hlubocky.eu bezesporu přitažlivějšími, bez fotografií si tento web již nedokážu představit!!

  A představte si, spoluobčané, soudě dle Usnesení Rady obce zřejmě bez jakéhokoliv nároku na honorář!;
  Odměny zveřejněné v Usnesení rady obce jsou za práci či činnost šéfredaktora či redaktorů Zpravodaje, za korekturu tištěného Zpravodaje, nikoliv však za činnost fotografa;
  toto dle mého názoru vpořádku není, za vykonanou práci musí náležet odměna, to se nedá nic dělat!!

  Vyzývám Radu obce Hlubočky, aby se nad touto mou poznámkou zamyslela a Usnesla se např. na nějakém paušálu za fotografování obecní, kulturní či jiné akce nebo příspěvku do Zpravodaje, např. Kč/akci, anebo Kč/1 ks fotografie či článku, anebo vymyslela jiný motivační systém odměňování fotografů a přispěvovatelů Zpravodaje, může se totiž stát, že to kluky jednou přestane “bavit” a tyto stránky - a následně celý Zpravodaj - prostě umřou a to by byla věčná škoda…!!

  Děkuji za pochopení.

  Josef Hrbek

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.