Závody minikár 12. - 13. 6. 2010

Publikováno 19. 07. 2010 v rubrice Sport « zpět « úvod

Tak máme za sebou další víkendové závodění v Mariánském Údolí. Slunečné počasí sice lákalo do stínu, ale závodníci minikár si musí poradit jak s deštivým počasím, tak s vedry nad 30°C, takže jich odhodlaně závodilo v sobotu ,,O pohár starosty Hluboček“ celkem 83 a na neděli ,,O pohár MORA Moravia“ zůstalo 77 jezdců.

Domácí tým se rozrůstá a boduje

Závody minikár v Mariánském Údolí

Již tradičně nezklamala Michaela Bohačíková se svými dvěma prvními místy, Antonín Bohačík se umístnil na druhém a třetím místě. V nejmenší kategorii Magdalenka Prečová získala dvě čtvrtá místa, i Lukášek Bodinek se začal hezky zlepšovat. Svůj úplně první závod tady absolvoval také pětiletý Davídek Bohačík. Letos Tomáš Bodinek a Jakub Preč přešli do vyšší věkové kategorie, takže se musí na první místa opět teprve propracovat. Jsme rádi, že nám v klubu přibylo 6 nových jezdců, s počtem 13 jezdců se pomalu zařazujeme mezi větší minikárové kluby české republiky.

Závody minikár v Mariánském Údolí

Závody narušil neukázněný řidič

Organizace závodů již letos proběhla téměř bez problémů. Pořadatelé se průběžně domlouvali se všemi, kteří potřebovali projet. Jen jeden občan Posluchova, nedbal značky zákazu vjezdu a ani upozornění pořadatelů na startu a projel velmi rychle mezi pobíhající děti v době plné uzávěrky silnice z Posluchova do Mariánského Údolí. Když jel zpět opět s plným plynem, agresivně najížděl do pořadatele, když se ho pokoušel zastavit.

Předávání cen vítězůmMrzí nás sobecké jednání některých spoluobčanů, kteří nechápou, že tyto akce nepořádáme pro sebe nebo snad pro nějaký zisk, ale proto aby naše děti neseděly celý den u počítače, televize a videoher.

Srdečné poděkování bychom chtěli vyjádřit správcové kulturního domu paní Klementové, která nám velmi ochotně vyšla vstříc a pomohla se zajištěním nejen zázemí pro minikárové závody, ale také při organizaci loutkového představení. Díky patří samozřejmě také všem ostatním, kteří podali pomocnou ruku nebo poskytli sponzorské dary a ceny pro vítěze.

Podrobné výsledky a fotografie ze závodů najdete opět na našich webových stránkách www.minikary.xf.cz

Za Minikár Klub Hlubočky - Alice Bohačíková

Video: Pohárový závod minikár v Mariánském Údolí 2010

Video Autoklubu Albrechtice ukazuje jeden z těchto závodů, který se jel na tradiční trati z Posluchova do Mariánského Údolí.

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.