Závod v orientačním běhu ZŠ Hlubočky

Publikováno 03. 11. 2010 v rubrice Sport, Školy a školky « zpět « úvod

Závod v orientačním běhu ZŠ HlubočkyDne 15. října 2010 proběhl ve Ski areálu Hlubočky závod žáků 5. - 9. třídy ZŠ Hlubočky v orientačním běhu. Tento závod byl součástí Dnů orientace, které probíhaly po celé ČR v době od 1. 10. - 15. 10. 2010.

O technické zabezpečení závodu se postaral Oddíl orientačního běhu Lokomotiva Olomouc a přátelé. Na trať, která se nacházela v kopcovitém terénu SKI areálu Hlubočky, vyběhlo celkem 32 tří - až čtyřčlenných smíšených hlídek v intervalu tří minut.

Čtyři hlídky byly diskvalifikovány, protože neprošly všemi kontrolami. Jedna hlídka se dokonce v terénu úplně ztratila, a tak závod vůbec nedokončila.

Závod v orientačním běhu ZŠ HlubočkyNejlepší družstva:

Nejlépe si vedly hlídky, které se umístily na prvních třech místech s celkovým časem 28 minut (Musil, Bohačík, Števanka a Bitala - všichni z 8. třídy), 32 minuty (Malinek, Gajdoš, Auffahrt - 6. A, Langer - 7. třída) a 33 minuty (Hrnčíř, Stariat, Šotola - z 9. třídy, Ďásek - 8. třída). V závěsu za nimi s časem 35 minut se na 4. místě umístila hned dvě družstva - obě ze 6. ročníku a jedno z nich bylo dokonce pouze dívčí (Smrčková, Stloukalová, Poláchová V., Poláchová M. - Frank, Kašpar, Navrátil, Vavroch).

Na závěr celého závodu proběhlo vyhlášení výsledků hlavním rozhodčím panem RNDr. Miroslavem Dosoudilem. Žáci, kteří se umístili na předních místech, obdrželi drobné dárky a malé občerstvení.

Mgr. Lada Pospíšilová, ZŠ Hlubočky

Rubrika: Sport, Školy a školky | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.