Zakládání tenisového klubu v Hlubočkách

Publikováno 12. 09. 2008 v rubrice Co se děje v obci, Sport « zpět « úvod

ilustrační fotoV současné době probíhá proces zakládání tenisového klubu v Hlubočkách. Základní důvody zřízení „Tenisového klubu Hlubočky, o.s.” jsou dva:

  • umožnit další rozvoj kurtů a zlepšení zázemí ve sportovním areálu v Hlubočkách-Dukle,
  • podpořit a vytvořit podmínky pro práci smládeži a navázat tak na tradici přerušenou zničením kurtů v Mariánském Údolí výstavbou megalomanského kulturního domu.

Existence oddílu s vlastní právní subjektivitou je základním předpokladem pro případné čerpání dotací a grantů na nutnou rekonstrukci kurtů a tenisového zázemí a měla by také přispět k lepší efektivitě provozu sportoviště, včetně koncepční práce s mládeží.

Přes prázdniny byla pod vedením pana Radka Ošťádala zahájena trenérská činnost na úrovni dětí a mládeže. I když se určitý zájem dětí a rodičů předpokládal, skutečná poptávka byla překvapující a pouze potvrzuje potřebu organizovat práci s mládeží na oddílové úrovni.

Ministerstvem vnitra byly nyní zaregistrovány stanovy klubu a probíhá proces vytváření orgánů klubu. Proběhly již dvě přípravné schůzky, na kterých byl zájemcům objasněn účel založení klubu, jeho cíle a postup, který se založením klubu souvisí. Klub je konstituován jako otevřený a členem se může stát každý, kdo projeví zájem a souhlasí s podmínkami členství uvedenými ve stanovách. Předpokládá se možnost přistoupení i kdykoli během existence klubu. Případné bližší informace poskytne pan Radek Ošťádal, tel.: 731 160 814 nebo pan Mgr. Karel Šiška, tel.: 602 236 118.

Mgr. Karel Šiška

Přečtěte si také článek Valná hromada Tenisového klubu Hlubočky zvolila své vedení.

Rubrika: Co se děje v obci, Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.