Zahřejí, chutnají a možná i potěší: okoštujte poctivé české nápoje z Hluboček

Publikováno 06. 12. 2011 v rubrice Zajímavosti « zpět « úvod

Rum, kontušovka, čert, jeřabinka, ořechovka, višňovka a vanilková. Kdo by neznal tuhle legendární hlášku. Navíc s blížícím se koncem roku je ještě o něco aktuálnější. Podobně kvalitní zážitek vám mohou zprostředkovat produkty z Hluboček značky HP premium.

Oslavy konce roku si většina z nás ráda zpříjemní něčím ostřejším a hřejivým. Tak proč nevsadit na ryze české alkoholické nápoje, které navíc na pultech najdete za příznivou cenu.

Rodinný podnik HP Premium v HlubočkáchPod etiketou HP premium sice žádnou višňovku ani vanilkovou nenajdete, zato si ale můžete vybrat z dobře známých a zřejmě i nejoblíbenějších českých alkoholických nápojů, jako je rum, vodka, zelená, režná, borovička, meruňka či griotka. To všechno se nabízí v provedení litrovém, půllitrovém i 0,195 litru. Prostě česká klasika. Pokud ale patříte k jemnějším povahám, můžete vyzkoušet podstatně slabší sedmnáctiprocentní Zlatou 7 sladké chuti nebo si trochu zaexperimentovat s lahví Power Wings, uvnitř které se mísí energy drink s vodkou.

Rodinný podnik HP Premium v HlubočkáchAsi největší pýchou výrobců a zároveň lákadlem pro zákazníky je pak vylepšená řada tuzemáku a vodky Premium, která dostala navíc i speciální lahev, etiketu i uzávěr. Česká hrdla asi nejvíce holdují tradičnímu rumu. Ale pro nás spotřebitele není právě snadné si vybrat ten nejlepší. Zásadní dilema kvalita versus cena platí v případě nákupu alkoholu snad ještě více než kde jinde. Nekvalitní rum je pro naše tělo podstatně zákeřnější než nekvalitní čokoláda.

A právě toto “dilema“ patří k hlavním motivačním zdrojům rodinného podniku Hemžských HP premium. Jako začínající výrobce jednoho z nejlákavějších produktů pro českého spotřebitele nasadil do boje s konkurencí jeden z nejtěžších kalibrů – nízkou cenu, dobrou chuť a osobní úsilí o dosažení vysoké kvality při výrobě. Půllitr HP vodky pořídíte za 80 korun, tuzemáku za 84 korun.

Rodinný podnik HP Premium v HlubočkáchAno, hezky se to poslouchá, ale těžko tomu uvěřit. V dnešní době skloubit dobrou chuť, kvalitu a hlavně příznivou cenu je nemožné. A když, tak nevyděláte. A když vyděláte, tak málo. Anebo je to vaše rodinná firma, které věnujete všechen čas, energii i peníze, takže vašemu nadšení nezbyde ani nic jiného. HP nápojům se i přesto podařilo protlouct se mezi lihovou konkurencí až na vánoční Floru. Pokud se vám začaly sbíhat sliny na poctivý tuzemák nebo voňavou griotku, můžete se v předvánoční náladě od 10. do 18. prosince 2012 rozveselit na vánoční Floře návštěvou jejich stánku a zadegustovat si HP alkoholickou nabídku. Alespoň se sami rozhodnete, jestli je slibovaná kvalita a dobrá chuť skutečně realitou. Především dámám pak jistě nebudou proti chuti koktejly, které vám tu namíchá zkušená barmanka.

Kromě Flory naleznou HP nápoje ještě před vánočními svátky útočiště také na Masarykově ulici, kde se milovníkům ostřejších nápojů nabídnou pod jednou střechou s vinařstvím Jan Lekavý, s kterým je spojuje český původ, důraz na osobní přístup a rodinnou tradici. Pro větší dostupnost slibují pánové Hemžští v brzké době také zrealizování internetového obchodu.

Text: Martina Burýšková, Foto: Libor Teichmann, zdroj: www.olomouc.cz

Rubrika: Zajímavosti |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.