Prohlédněte si videa z Hluboček

Publikováno 29. 03. 2010 v rubrice Zajímavosti « zpět « úvod

Videokamera - ilustrační fotoNa internetu se dá najít o Hlubočkách spoustu zajímavých informací. Podle všeho si ale lidé na těchto stránkách nejraději prohlížejí fotky a videa. Proto vám chceme nabídnout kromě fotogalerií, které pravidelně doplňujeme, i několik více či méně profesionálně zpracovaných videí z naší obce.

Big Shock riding

20. 2. 2010 se uskutečnil v Hlubočkách na Cukráku ojedinělý zimní závod kol Big Shock Riding. Jezdilo se v disciplíně slopestyle, kde se hodnotily nejlepší triky jezdců na uměle vytvořených překážkách. Adrenalinové závody se nakonec proměnily v bitvu českých a polských bikerů.

 

Řádění offroadů na Hrubé Vodě

Adrenalinovou zábavu zachycuje další video z Hrubé Vody (i když možná podle obrázků to spíše vypadá na některou část Libavska). Majitelé terénních aut - tzv. offroadů - zde testují rozbahněný povrch.

Kola ve Fun parku Hlubočky

Skiareál Hlubočky láká zejména milovníky zimních sportů, přesto je jeho letní varianta (Fun Park Hlubočky) stále častěji využívána i v létě k různým radovánkám. Na své si zde přijdou mimo jiné zájemci o terénní minikáry nebo divoký sjezd na kolech.

Poznámka: Pro galerii videí jsme připravili speciální přehrávač, který postupně doplňujeme o nová videa z Hluboček. Prohlédnout si je můžete na adrese www.hlubocky.eu/video

(ppl)

Videa z Hluboček - všechny díly:

  1. Prohlédněte si videa z Hluboček
  2. Videa z Hluboček - II. díl
  3. Videa z Hluboček III.
Rubrika: Zajímavosti |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.