Videa z Hluboček III.

Publikováno 19. 07. 2010 v rubrice Zajímavosti « zpět « úvod

Ilustrační fotoVidea z Hluboček nás v tomto díle zavedou na oslavy 100 let od vysvěcení Kostela Božského srdce Páně v Hlubočkách, závody minikár v Mariánském Údolí, do Funparku Hlubočky a amfiteátru Na Letním v Mariánském Údolí na folkový festival. Prohlédnout si zde můžete i jeden krátký animovaný film a povodeň v Burku.

Oslavy kostela

V neděli 20. 6. 2010 proběhly oslavy 100 let, které uplynuly od vysvěcení Kostela Božského srdce Páně v Hlubočkách. Nedělní mši svatou přijel sloužit olomoucký arcibiskup Jan Graubner. Video je vzpomínka na akci, která se koná v naší obci jednou za 100 let.

Pohárové závody ČR minikár v Mariánském Údolí

V sobotu 12. června 2010 se jel závod již tradičně pod názvem ,,O pohár starosty obce Hlubočky“ a pokračoval nedělním závodem 13. června 2010. Video Autoklubu Albrechtice ukazuje jeden z těchto závodů, který se jel na tradiční trati z Posluchova do Mariánského Údolí.

Animovaný film Samet

Krátký animovaný film “Samet” vytvořil Jiří Frýdek ve svém nově založeném ateliéru na Posluchově. Text napsal a namluvil Antonín Mareš z Mnichova, zvuk a hudbu připravil Mojmír Havlík.

Projížďka po Fun parku v Hlubočkách na Cukráku

Skiareál a Fun park Hlubočky jsou pravděpodobně zastoupeny nejvíc mezi videi z naší obce na internetu, proto nemůže ani tentokrát chybět ukázka z tohoto areálu. Desetiminutový snímek zachycuje projížďku po Cukráku z pohledu cyklokrosařů.

Další video převážně z Fun parku Hlubočky - tentokrát s terénním vozem Hummer H2:

Folk Na Letním 2010

Pokud jste pravidelnými návštěvníky tohoto webu, možná jste již toto video z letošního folkového festivalu v Mariánském Údolí viděli. Ostatní se mohou podívat na krátkou ukázku z amfiteátru Na Letním, kde se konal 10. 7. 2010 šestý ročník této akce. Pro zájemce je k vidění i rozhovor s hlavním pořadatelem festivalu.

Jarní povodeň na řece Bystřici

Připomínka toho, že i naše klidná říčka Bystřice se někdy může stát živlem, který se vyleje ze svého koryta. Povodeň v Burku zachytil dne 2. 6. 2010 Radek Tříska.

Poznámka: Pro galerii videí jsme připravili speciální přehrávač, který postupně doplňujeme o nová videa z Hluboček. Prohlédnout si je můžete na adrese www.hlubocky.eu/video

Videa z Hluboček - všechny díly:

  1. Prohlédněte si videa z Hluboček
  2. Videa z Hluboček - II. díl
  3. Videa z Hluboček III.

(ppl)

Rubrika: Zajímavosti |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.