Vánoční zpívání v kostele

Publikováno 24. 12. 2009 v rubrice Co se děje v obci, Kultura « zpět « úvod

Vystoupení dětí mateřských škol HlubočkyVe středu 16. 12. 2009 se uskutečnilo Vánoční zpívání v kostele Božského Srdce Páně v Hlubočkách. V posledních dnech trochu přituhlo a ve středu během odpoledne i nasněžilo, takže se dostavila vpravdě i vánoční nálada.

Když autobus přivezl všechny zúčastněné, prostor kostela se zaplnil - přibližně 200 lidí. Každý chtěl být svým ratolestem co nejblíže. Zazněly koledy tradiční, ale některé vánoční písně byly méně známé a moc pěkné. Děti zpívaly s chutí a radostí. Asi po hodinovém programu se kostel za zvuku varhan, na které hrál pan Lubomír Vlk, opět pomalu vyprázdnil.

Děkujeme za podporu této akce obecnímu úřadu, za úvodní slovo panu místostarostovi, zvláště když pro nepřízeň počasí /na silnicích/ nestihl dojet pan farář P. Josef Opluštil. Naše díky mají paní ředitelky a učitelky, které program sestavily a s dětmi nacvičily, dále Evička Berezová za zhotovení pěkných plakátků, pan Roth, který vše ozvučil a pan Polzer a Peťa Plíska, kteří akci zdokumentovali.

Budeme rádi, když nám tito všichni zachovají přízeň pro příště, protože si myslíme, že to má smysl.

Za pořadatele Anna Mikisková

Fotogalerie k článku:

Rubrika: Co se děje v obci, Kultura |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.