Vánoční turnaj ve stolním tenise

Publikováno 18. 12. 2008 v rubrice Sport « zpět « úvod

Oproti tradičním zvyklostem, totiž pořádat turnaj na ukončení sezóny, se rozhodli místní stolní tenisté trošku zkrátit čekání na Vánoce a turnajem jednotlivců zakončili letošní kalendářní rok.

Stolní tenisV sobotu 13. prosince 2008 se sešli v sále kulturního domu v Mariánském Údolí tentokrát jen amatéři z obce Hlubočky, aby změřili své síly v nejmenším míčovém sportu. A věřte, že se bylo na co dívat. I když se ze zdravotních důvodů vítěz jarního turnaje zúčastnil jen jako divák, bylo na výkonech všech hráčů (sešlo se jich 12 z Mar. Údolí a Dukly) poznat od jara určité zlepšení. A to sezóna vlastně teprve pořádně začíná!

Ve dvou skupinách se bojovalo velice tvrdě. Z finálového duelu Mariánské Údolí proti Dukle vyšel vítězně Jirka Kryl, když těsně porazil Karla Hataše. Na dalších místech se umístil pan Loubal a pan Drahník. Ale víte co? V těchto turnajích jde o správný hec, dobré umístění je jakousi třešinkou na dortu. Ani hráči z konce hracího pole nelitovali, že se zúčastnili, udělali kus pro své zdraví, pobavili se v kruhu kamarádů a věřte, nebo ne, začali spřádat taktiku pro další sportovní klání. Na jaře by měli posbírat body na turnaji Mikroregionu, další na jarním turnaji.

Věřte, nebo ne, věkový průměr přítomných hráčů je skoro 60 let (ať neurazím některé mladší!), ale elán mají na rozdávání. Jenom škoda, že někteří zapomněli, jiní se vymluvili, že o turnaji nevěděli, taky některé sklátila choroba. Tak třeba na jaře!

Zbývá poděkovat za vstřícnost a finanční podporu obci Hlubočky a sponzorům - večerce Zuzky Škrdové, potravinám pana Palacky a drogerii Naďa v Mariánském Údolí.

Za pořadatele: Věra Zetková

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (1)

  1. Roman S (05.02.2009 - 15:44) odpovědět IP: 88.103.252.35

    Velmi pěkný článek, díky za něj.

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.