Vánoční turnaj ve stolním tenise

Publikováno 24. 12. 2010 v rubrice Sport « zpět « úvod

Oddíl stolního tenisu z Mariánského Údolí, jehož členové trénují na jevišti kulturního domu (někteří nacházejí svá útočiště i v jiných prostorách obce), se opět dohodli, že po roce uspořádají další vánoční turnaj ve stolním tenise. Letos se turnaj konal v předvánočním týdnu - 19. prosince 2010.

Vánoční turnaj ve stolním teniseJako tradičně skvěle připravení borci a borkyně byli nažhavení k nelítostnému boji. Sešlo se jich 18, což je, dá se říct, optimální počet. Z Hluboček, někteří od loňska přesídlili do Olomouce, taky borec z Velké Bystřice přijel ukázat, co umí.

Věkové složení - od sotva odrostlých dorostenců až po sedmdesátníky, muži a letos 4 ženy. Klání bylo neúprosné - taky tradičně. Hrálo se ve 4 skupinách, odtud postupovali nejlepší do finálové skupiny s osmi účastníky a zbytek do turnajového „béčka“.

Ladislav Heitel - vítěz turnajeJak to nakonec dopadlo?

Vítězem se stal a největší pohár získal Laďa Heitel z Hrubé Vody, kterému gratulujeme.

Další pořadí finálové skupiny:

  • P. Drahník
  • K. Hataš
  • p. Číhalík
  • D. Šolc
  • J. Henkel
  • O. Šindler
  • L. Knol (Velká Bystřice)

Turnaj ve stolním tenise - všichni účastníciSoutěž útěchy vyhrál nejstarší účastník turnaje Ing. Petr Čáp, který prošel touto částí soutěže s jedinou porážkou - a navíc „za trest“ ještě absolvoval cestu domů do Lošova. Za ním se potom zařadili Jirka Nemrava a Alenka Sovová.

Úspěchy, ale i případné zklamání nad vlastním výkonem určitě neodradí nikoho z přítomných od dalších sportovních aktivit a už dnes se mnozí těší na turnaj jarní, kterým končíme vždy okolo Velikonoc sezónu „malého sportu“.

Poděkování sponzorům

Turnaj se uskutečnil pod laskavou patronací obce Hlubočky, přičemž dalšími sponzory akce byli Ferona Velká Bystřice, Mora Moravia, s. r. o., Billa, obchod Potraviny na sídlišti v M. Údolí, Večerka pí. Škrdové a paní Menšová. Moc všem děkují pořadatelé.

Závěrem - přejeme krásné prožití vánočních svátků a vstup do dalšího roku ve zdraví, v pohodě a klidu a těšíme se na shledanou při podobných akcích.

Za pořadatele : Věra Zetková

Fotogalerie k článku:

Foto: Ludmila Erbesová

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.