Úspěch dorostenců FK Hlubočky

Publikováno 22. 06. 2010 v rubrice Sport « zpět « úvod

Dorostenecký tým Fotbalového klubu Hlubočky zaznamenal v právě skončené sezóně 2009/2010 významný úspěch. Po odehraných všech 26 kolech se umístil na 1. místě tabulky a dokázal vyhrát skupinu B krajské soutěže Olomouckého krajského fotbalového svazu.

Dorostenecký tým se již v minulých letech umisťoval v popředí krajské soutěže, nicméně až letos se mu podařilo celou soutěž vyhrát. Je to především díky skvělé jarní části sezóny, kterou sice odstartoval remízou se Sokolem Troubky, ale poté zaznamenal sérii 11 vítězství v řadě, což znamenalo posun na vrchol tabulky, na kterém se udržel až do konce soutěže. Druhý tým tabulky Sokol Náměšť na Hané ztratil na naše dorostence 4 body a třetí Sokol Tovačov bodů 7.

Dorostenecký tým FK HlubočkyPotěšitelný je rovněž fakt, že většina zápasů dorosteneckého týmu mělo také vysokou kvalitu a přineslo mnoho pohledných akcí, včetně vstřelených branek. Doufáme, že pro tuto generaci neskončí mistrovský fotbal koncem dorosteneckého věku, ale bude pokračovat i v mužské kategorii.

Velké poděkování patří také realizačnímu týmu a to trenérům Jiřímu Antoníčkovi st. a Matěji Smrčkovi, asistentům trenéra Miroslavu Vavrysovi a Ondrovi Žáčkovi a vedoucímu mužstva Janu Vranešicovi.

FK Hlubočky dorost (soupiska z fotky):

  • Horní řada zleva: trenér Antoníček Jiří - trenér, Řezníček Ladislav, Dulin Lukáš, Antoníček Jiří ml., Goldscheid Marek, Zedníček Michal, Hradil Michal, Nguyen Ton, Nguyen Michal, Vranešic Jan - vedoucí mužstva
  • Uprostřed zleva: Cao Viktor, Andres Marek, Vavrys Jakub, Míček Jakub, Zlámal Jiří, Zlámal Martin, Kapl Tomáš
  • Dolní řada zleva: Lindvai Lukáš, Svozil Jakub
  • Na fotce není: Odřej Goldscheid, Matěj Smrček, Miroslav Vavrys, Ondřej Žáček

Ing. Tomáš Svozil, předseda FK Hlubočky

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.