Týden v FK Hlubočky - úspěchy hráčů i vykradený klub

Publikováno 01. 11. 2010 v rubrice Sport, Černá kronika, policie a hasiči « zpět « úvod

V průběhu minulého týdne se ve fotbalovém areálu FK Hlubočky uskutečnilo spousta zápasů a děly se zajímavé věci.

FK HlubočkyZápasy žáků a turnaj přípravek

Už ve čtvrtek 28. října 2010 se odehrály vložené zápasy krajské soutěže žáků, kdy naši starší žáci porazili FK Nemilany vysoko 8:0 a mladší žáci uhráli se stejným soupeřem remízu 5:5. Na státní svátek odpoledne se uskutečnil také turnaj přípravek za účasti mužstev z Hluboček, Velkého Újezda, Tršic a Grygova.

Neznámý pachatel se vloupal do areálu FK

Policie vyšetřovala vloupání do fotbalového klubuSobotní ráno nás probudilo tvrdou realitou vloupání do areálu FK. Neznámý pachatel poničil téměř všechny vchodové dveře, některé skříňky, vytrhal petlice u téměř všech skříněk v šatně domácích, poškodil venkovní světla s pohybovými čidly a zanechal (zanechali) za sebou velkou spoušť. Dále si sebou odnesl počítač s monitorem, cigarety, audiotechniku a určitou finanční hotovost.

Cena odcizeného zboží je nicméně minimální v porovnání s cenou poškozeného majetku. Toto samozřejmě zabolí všechny, kteří se snaží, aby areál FK vypadal co nejlépe. Na tomto místě bych chtěl uvést, že v celém objektu FK nejsou žádné cenné věci, takže jakékoliv vloupání je zcela zbytečné. Fotbalový klub Hlubočky samozřejmě podal trestní oznámení prozatím na neznámého pachatele.

Výše uvedená událost měla také vliv na časový harmonogram sobotních zápasů, kdy se muselo řešit několik dalších administrativních problémů jak s Policí ČR, tak i s ČMFS a nakonec nebyl vůbec odehrán zápas mladších žáků.

Zápas FK Hlubočky - Sokol Černovír (6:0)FK Hlubočky - Slovan Černovír (6:0)

Hráče ostatních týmů FK to ale vyburcovalo k dobrým výkonů a všechny víkendové zápasy, které se v Hlubočkách odehrály, skončily našimi vítězstvími. Nejprve starší žáci přehráli FKM Opatovice 4:0, poté dorost dokázal obrátit skóre z 0:1 na konečných 3:1 s vedoucím týmem soutěže Sokolem Tovačov a v hlavním utkání si A mužstvo mužů poradilo se Slovanem Černovír vysoko 6:0.

B mužstvo obrátilo nepříznivý průběh utkání s Horkou nad Moravou (5:4)

Tomáš Plch - brankář A mužstvaTřešničkou na dortu bylo nedělní dopolední utkání B mužstva mužů. Po katastrofálním začátku prohrávalo naše mužstvo s týmem z Horky nad Moravou v 17. minutě již 3:0 a ještě na začátku druhého poločasu zvyšoval soupeř na bezpečných 4:1. V poslední 25ti minutovce se ale strhla branková smršť a naše mužstvo dokázalo výsledek kompletně otočit a vyhrát 5:4. Závěr utkání se nesl za hromového zvuku bubnů a hrdel našich fanoušků.

O víkendu 6. - 7. listopadu 2010 se hrají v Hlubočkách opět kompletně domácí zápasy všech našich týmů a doufejme, že kromě vykradení šaten se nám podaří zopakovat úspěšný minulý týden.