Turnaj ve stolním tenise - nashledanou na podzim

Publikováno 23. 03. 2009 v rubrice Sport « zpět « úvod

Již několik let pořádá parta stolních tenistů - ryzích amatérů - v prostorách kulturního domu turnaj na ukončení tréninkové sezony, která v jejich případě trvá od října do dubna. Stejně tomu bylo i letos, kdy 21. 3. 2009 se sešlo 15 hráčů, z toho 2 hosté z Velké Bystřice, aby změřili své síly, ukázali, co ve své hře zlepšili a na co se dále zaměřit.

Turnaj ve stolním teniseBylo to opravdu vydařené dopoledne! Díky obětavosti pořadatelů, z nichž je nutné vyzvednout Karla Hataše, vše probíhalo hladce, jak zápasy ve vyřazovacích a následně finálové skupině a v soutěži útěchy. Dokonce nebyl přijat žádný oficiální protest, i když namále měl přítomný pes, rušící občas napínavou atmosféru. Snad mu to už hráči prominuli a obejde se to bez dodatečné „disciplinárky”, nedej bože, aby splnili, co slíbili, totiž že skončí na česneku.

Sport s nejmenším míčkem má tedy své letošní vítěze v pořadí:

  1. Vladimír Heitel - Hrubá Voda
  2. Karel Hataš - Mar. Údolí
  3. Luboš Knoll - host z Velké Bystřice a velké překvapení turnaje
  4. Jirka Henkel - Mar. Údolí

V soutěži útěchy zvítězil Olda Šindler z Dukly. Letos se zúčastnily i dvě ženy a nevedly si zase až tak špatně, i když proti „hrubé mužské síle” neměly na víc, než na tu „útěchu” a v ní na 3. a 5. místo. A pánové je nijak nešetřili!

Turnaj ve stolním teniseZ tohoto místa pořadatelé moc děkují za sponzorské dary Mora Gorenje, Potravinám DU Huu Va, Potravinám pana Eise, Potravinám pana Palacky, večerce Zuzky Škrdové, panu Bubeníčkovi - Ital Moravia, s.r.o. Turnaj se mohl uskutečnit díky pochopení obce Hlubočky, která poskytla grant ve výši 1500,- Kč a bezplatné použití společenského sálu, protože v prostorách, které máme pro tréninky 3x týdně pronajaty (jeviště amfiteátru), by se taková akce nemohla uskutečnit.

Je naším společným přáním, abychom se po prázdninách opět všichni sešli a budeme rádi, když naše řady rozšíří i noví zájemci.

PS: Určitě by stálo za zvážení vybudování hygienického zařízení v tréninkových prostorách.

Za pořadatele: Věra Zetková

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.