Turnaj Mikroregionu Bystřička ve stolním tenise

Publikováno 26. 03. 2011 v rubrice Informace z okolí, Sport « zpět « úvod

Mikroregion Bystřička a obec Přáslavice uspořádali v pátek 18. března 2011 již 7. ročník turnaje mikroregionu Bystřička ve stolním tenise čtyřher.

Team z HlubočekDvojice byly sestavené systémem střídání partnerů pro jednotlivá utkání základní části ve skupinách, přičemž počítač je určil na základě nahodilosti tak, aby se zvýšila vyrovnanost, soutěžní prvek, příjemný sportovní náboj a především společenská rovina akce. Na straně druhé i výsledek je potom zčásti ovlivněn kvalitou spoluhráčů, kteří jsou k sobě vylosováni.

Hrálo se v hezky rekonstruovaném Víceúčelovém centru obce Přáslavice na 5-ti stolech, k dispozici byly moderní šatna i sprchy a bohatě zásobený bufet.

Hráči z Hluboček dosáhli pěkných výsledků, když se spolu se svými partnery z ostatních vesnic umístili na předních místech:

  1. David Šolc
  2. Václav Číhalík
  3. Karel Hataš

I další tři hráči – Jiří Kryl, Antonín Plíska a Jiří Henkel – se umístili ve středu výsledkové listiny. Po třetím místě fotbalistů (Draci Hlubočky) je to další úspěch našich sportovců v rámci soutěže Mikroregionu Bystřička, který zahrnuje celkem 11 obcí z našeho okolí.

Ing. Antonín Plíska, místostarosta

Rubrika: Informace z okolí, Sport | Téma: ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.