Turnaj benjaminků v kopané: hala praskala ve švech!

Publikováno 15. 03. 2010 v rubrice Sport « zpět « úvod

V sobotu 13. března 2010 praskala sportovní hala v Hlubočkách ve švech. Fotbalový klub Hlubočky zde pořádal 5. ročník halového turnaje v kopané v kategorii přípravka (8 - 10 let).

Halový turnaj v kopané v kategorii přípravkaTurnaje se zúčastnilo 8 týmů: FC Dolany, SK Velká Bystřice, Sokol Náklo, Sokol Příkazy, Sokol Chomoutov, Sokol Velká Bystřice, Sokol Velký Újezd, Sokol Bohuňovice a domácí FK Hlubočky, což představovalo přes 80 aktivních hráčů. S touto žákovskou kategorií přijíždí tradičně i větší počet dospělého doprovodu, takže se v hale pohybovalo přibližně 150 osob.

Mužstva byla nalosována do dvou skupin po čtyřech a ve skupinách se hrálo systémem každý s každým. První dvě mužstva z každé skupiny hrály mezi sebou semifinálové zápasy a dále finále a zápas o 3. místo, třetí a čtvrté týmy ze skupin hrály zápasy o konečné umístění.

Našim hráčům se zápasy ve skupině povedly. Po jedné remíze a dvou vítězstvích postoupili z 1. místa do semifinále. Semifinálový zápas ze silným mužstvem Bohuňovic skončil bez branek a o finalistovi rozhodovaly pokutové kopy. V těch byl náš tým šťastnější a postoupil do finále. Ve druhém semifinále přehrál Sokol Chomoutov Sokol Příkazy 3:0. Ve finálovém zápase již naši borci nestačili na Sokol Chomoutov, podlehli 3:1, nicméně skončili na výborném 2. místě. V souboji o 3. místo vyhrál Sokol Bohuňovice nad Sokolem Příkazy 3:0. Sokol Chomoutov nestratil v celém turnaji ani bod.

Halový turnaj v kopané - FK HlubočkyKonečné pořadí turnaje:

 1. Sokol Chomoutov
 2. FK Hlubočky
 3. Sokol Bohuňovice
 4. Sokol Příkazy
 5. SK Velká Bystřice
 6. Sokol Náklo
 7. Sokol Velký Újezd
 8. FC Dolany

Nejlepším střelcem turnaje se stal Michael Švec z FK Hlubočky, nejlepším brankářem byl zvolen Daniel Kouřil z FC Dolany a nejlepším hráčem byl vyhlášen Matěj Král ze Sokola Bohuňovice. Všechny týmy obdrželi na konci turnaje věcné ceny.

Nábor benjaminků do FK Hlubočky:

Fotbalový klub Hlubočky využívá této příležitosti a zve do svých řad mladé adepty fotbalu ročníků narození 2000 – 2003. K dalším informacím je možno využít jakéhokoliv tréninku této kategorie, případně lze kontakt nalézt na webových stránkách FK Hlubočky www.fkhlubocky.cz.

Ing. Tomáš Svozil, FK Hlubočky

Fotogalerie k článku:

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (2)

 1. Josef Hrbek (18.03.2010 - 12:37) odpovědět IP: 88.146.150.236

  Dobrá práce, kluci, gratuluju!!

  Josef Hrbek

 2. andrejka (15.05.2010 - 16:22) odpovědět IP: 194.213.42.149

  velka bystrice je nejlepsiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.