Titty Twister Down & Dirt Contest opět na Cukráku

Publikováno 27. 08. 2009 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

V sobotu dne 29. 8. 2009 se bude konat ve Fun Parku Hlubočky na Cukráku v pořadí již druhý ročník závodu TITTY TWISTER DOWN & DIRT CONTEST.

Titty Twister Down & Dirt Contest na CukrákuSpolupořadateli závodu jsou Titty Twister, www.skateshop.cz a Fun Park Hlubočky (tj. Ski areál Hlubočky).

Závody

Závody se letos pojedou na upravených tratích, na kterých se jely vloni, a podle všeho se jedno kolo pojede na trati nové. Pořadatelé závodu také doufají, že se podaří s dostatečným předstihem dokončit novou slopestylovou trať, na které by se měl odehrát závod ve Slopestylu (nejlepší sestava triků).

Titty Twister Down & Dirt Contest na Cukráku

Do závodu se samozřejmě může přihlásit každý, podmínkou však je splnění základních podmínek vybavenosti ochrannými prostředky, které závodník musí mít. Detailní propozice závodu a přihlášku pro účastníky lze nalézt a stáhnout na:

Doprovodný program

Po dobu trvání akce bude zajištěno občerstvení, bar, grilování a případně i udírna. V areálu bude k dispozici test centrum kol KONA (půjčovna). Celá akce bude opět moderovaná profi speakerem a bude hrát muzika. Afterparty po skončení závodů a vyhlášení vítězů bude až do rána, také s DJs music.

Titty Twister Down & Dirt Contest na CukrákuNejen po dobu trvání akce budou v areálu k dispozici terénní minikáry, jízda vozem HUMMER 2 extrémním terénem, kdy si klient řídí vozidlo sám v doprovodu instruktora, dětské motorové čtyřkoly. Restaurace (občerstvení) je v provozu denně od 10 do 19 hod. a v případě, že jsou hosté, zavírá se ve 22 hod. Základní sortiment je stejný jako všude jinde, na čepu je pivo Radegast 10°.

Tréninky

Titty Twister Down & Dirt Contest na Cukráku

Do konání závodu si každý, kdo uvažuje, že se do závodu přihlásí, může jednotlivé tratě vyzkoušet. Trénink je neomezený a v případě takových závodů se doporučuje. Pro každého však platí, že je potřeba dodržovat bezpečnost a to jak na samotné trati tím, že se nikdo nebude v této trati zbytečně zdržovat, tak používáním povinných i doporučených ochranných prostředků jako jsou přilby, ochrany loktů, kolen a holení, hrudníku, páteře a případně i ramen. Tyto ochranné prostředky nejsou nejlevnější, ale při tomto druhu sportu mají své významné opodstatnění.

Na hojnou účast jak závodníků, tak diváků se těší pořadatelé a věří, že se akce vydaří minimálně stejně dobře jako ta loňská.

Video z loňského ročníku:

Fotky z loňského ročníku:

Video: roadtrip Hlubočky - sjezd na kolech

Rubrika: Přehled akcí | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.