Tenisový turnaj čtyřher pro veřejnost

Publikováno 07. 06. 2011 v rubrice Sport « zpět « úvod

V sobotu 4. června 2011 uspořádala sportovní komise obce Hlubočky tenisový turnaj pro nejširší veřejnost. Na tuto akci zapůjčil celý areál dle smlouvy bezplatně Tenisový klub Hlubočky.

Tenisový turnaj čtyřher - Ing. Karel DrábekAkce byla pořádána pro všechny, kteří si chodí zahrát tenis, ale nemají možnost si svou výkonnost prověřit s jinými hráči. V termínu se přihlásilo devět dvojic. Po poradě s trenérem mládeže jsme doplnili počet účastníků na dvanáct dvojic. Přizvali jsme mladé tenisty klubu a jejich rodiče. Vznikly tak dvě dvojice rodičů s dětmi a jedna dvojice mladých tenistů.

Jak se později ukázalo, byl to dobrý nápad, neboť mladíci si ověřili, že nemusí vždy vyhrát ten tenisově herně lepší, ale že i letitá zkušenost je k nezaplacení. Vždyť mezi nejstarším a nejmladším účastníkem byl věkový rozdíl neuvěřitelných 51 let.

Všechny zápasy proběhly v přátelské atmosféře a za nádherného počasí. Dle vyjádření aktérů i přihlížejících byli všichni velice spokojeni a přivítali by takových akcí více.

Tenisový turnaj čtyřher - Ivoš FilípekVýsledky turnaje

Přestože nejdůležitější byla spokojenost všech, musím zmínit vítěze turnaje, dvojici utvořenou z místních chatařů - Jiřího Pašku a Vlastimila Lasáka. Na druhém místě skončili hráči Vychodil a Ralko a na pěkné třetí místo se probojovala dvojice otce a syna Ďáskových.

Ivoš Filípek, předseda sportovní komise

Fotogalerie: Tenisový turnaj čtyřher

Foto: Petr Plíska

Rubrika: Sport | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.