Taneční rytmy zazní opět v Mariánském Údolí

Publikováno 07. 05. 2013 v rubrice Kultura, Sport « zpět « úvod

Milovníci sportovního tance se opět mohou těšit na další ukázku této krásné činnosti na samém pomezí sportu a umění. Již brzy, konkrétně v sobotu 15. června 2013, proběhne v Mariánském Údolí taneční klání „O pohár starosty obce Hlubočky“.

Olomoucký taneční festival v Mariánském ÚdolíSoutěž se bude konat v Kulturním domě Na Letním a soutěžit se začne již v ranních hodinách, a to jak ve standardních, tak v latinskoamerických tancích. Prostor ukázat své taneční umění dostanou nejen dospělí, ale i juniorské a dětské kategorie, včetně těch úplně nejmladších. Celkem je připraveno neuvěřitelných 21 soutěžních kategorií, v nichž se budou moci soutěžní páry utkat. Pro ty nejlepší z každé kategorie je pak připraven onen slíbený pohár.

Video: Olomoucký taneční festival v Mariánském Údolí v r. 2011

Autor videa: Jaroslav Polcer

Soutěž pořádá Klub sportovního tance QUICK Olomouc ve spolupráci s Taneční školou Coufalovi. „V Mariánském Údolí nejsme poprvé, soutěž jsme tu pořádali již před dvěma roky v rámci Olomouckého tanečního festivalu,“ uvedla zástupce pořadatele Pavlína Mičková. „Byli jsme tu tehdy velice spokojeni, a tak se sem rádi podíváme znovu. Doufáme, že soutěž bude stejně úspěšná jako přede dvěma roky, kdy se tu sjelo více než 300 tanečních párů z celé ČR.“

V průběhu soutěže bude též pro hosty i soutěžící otevřen stánek s občerstvením, jenž zajistí místní Sbor dobrovolných hasičů Hlubočky.

Více informací na www.kstquick.cz, info@kstquick.cz, tel.: 608 249 447

Petra Miláčková

Mohlo by vás také zajímat:

Fotogalerie: Olomoucký taneční festival v Mariánském Údolí v r. 2011

Autor fotografií: Petr Plíska

Rubrika: Kultura, Sport |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.