Taneční pro manželské a přátelské páry 2012

Publikováno 22. 11. 2012 v rubrice Kultura « zpět « úvod

Taneční pro manželské a přátelské páry 2012I letos (od 26. 9. 2012) obec pořádala Taneční pro manželské a přátelské páry. Formou příjemné zábavy a přátelského posezení se všichni účastníci kurzu zdokonalovali ve společenských tancích.

Již tradičně je vedli zkušení taneční lektoři manželé Šrámkovi, kteří v sedmi výukových lekcích všem oživili taneční kroky a figury ze standardních i latinskoamerických tanců. Výuka byla zpestřena i tanci v lidovém nebo country rytmu.

Prodloužená s tanečními hosty a překvapením

Taneční pro přátelské a manželské páry 2012Všechny získané taneční dovednosti pak všichni absolventi kurzu předvedli svým pozvaným hostům na závěrečné prodloužené, která se konala 9. listopadu na sále KD. Závěrečná kolona byla přehlídkou tanečního umu jak účastníků kurzu, tak i zkušených tanečníků ze senior hobby klubu Proxima Olomouc (manželé Višnievští, Zatloukalovi, Vydrželovi), překvapením bylo také secvičené vystoupení absolventů pod názvem The best of Lords of the Dance from Mariánské Údolí.

Taneční pro manželské a přátelské páryÚžasná zábava a pohoda, která byla provázena celými tanečními, vyvrcholila na závěrečné koloně, která byla tou konečnou tečkou za letošními tanečními.

Poděkování patří hlavně obci Hlubočky za uskutečnění kurzu, paní Klementové za organizační zajištění sálu a občerstvení, manželům Šrámkovým za výborné vedení, všem účastníkům za odvahu se zúčastnit a bezkonkurenční partu, kterou vytvořili. A teď už vzhůru k nadcházející plesové sezoně.

Mgr. Radka Stloukalová

Foto: Taneční pro manželské a přátelské páry 2012


Autor: Jiří Franta

Video: Závěrečná tanečních


Autor: Jaroslav Polcer

Rubrika: Kultura |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.