Taneční odpoledne s dechovkou – Moravská Veselka

Publikováno 24. 04. 2012 v rubrice Kultura « zpět « úvod

V neděli 22. 4. 2012 se Kulturní dům Na Letním opět otevřel všem příznivcům dechové hudby. Jako již tradičně autobus svezl všechny zájemce z naší obce Hlubočky i z obcí mikroregionu Bystřička.

Taneční odpoledne s dechovkouTentokrát přijelo autobusem o něco méně lidí než obvykle. Zato přijelo asi 12 lidí z nedalekého Křelova a další zájemci, kteří se o akci dověděli ze sdělovacích prostředků. Skalní příznivci se také dostavili i ze vzdálenějších míst. Celkem se nás sešlo asi 124, což považujeme za slušnou účast.

Původně avizovanou kapelu Moravští muzikanti nahradila dechová hudba Moravská Veselka ze Sušic. A myslím, že ke spokojenosti všech zúčastněných. Tanečníci zaplnili parket hned s prvními tóny a to s menšími přestávkami vydrželo celé tři hodiny. Mnoho krásných písniček i orchestrálních skladeb během odpoledne zaznělo. Lidé se sešli a měli si co říct.

Taneční odpoledne s dechovkouPěkný moment byl, když se kapela již pomalu vytratila do zákulisí, ujal se ještě iniciativy zpěvák Miloš Kobliha, který již bez kapely zazpíval několik písní a lidé v několika půlkruzích zpívali s ním a tak jsme se pěkně rozloučili.

O spokojenosti svědčila i slova některých, kterým se tři hodiny zábavy zdály málo, a další si přáli více takových akcí.

Za nás opět poděkování patří paní Anně Klementové, která i přes všechny zdravotní problémy, které ji v poslední době pronásledovaly, vše zajistila ke spokojenosti. Včetně termínu i zajištění občerstvení, jehož se hasiči zhostili na jedničku. Panu Polcerovi patří dík za fotografickou a video dokumentaci.

Za příznivce dechové hudby manželé Mikiskovi

Video: Moravská Veselka v KD Na Letním 22. 4. 2012

Video: Jaroslav Polcer

Rubrika: Kultura | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (1)

  1. Anna Klementová (25.04.2012 - 20:01) odpovědět IP: 176.97.243.6

    Největší poděkování patří všem co přišli. Hlavně všem vytrvalým příznivcům dechové hudby, kteří si toto krásné odpoledne nenechali ujít. Přátelé dechové hudby mám z vás radost a děkuji všem. Anna Klementová

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.