Svaz postižených civilizačními chorobami v Hlubočkách

Publikováno 10. 01. 2011 v rubrice Zajímavosti « zpět « úvod

Organizace Svazu postižených civilizačními chorobami (SPCCH) působí v naší obci již řadu let a ve svých řadách sdružuje zejména občany, kteří se i přes seniorský věk chtějí podílet na společenském dění.

Svaz postižených civilizačními chorobami v HlubočkáchNaše organizace má 119 členů, které řídí výbor a na svých pravidelných schůzích hodnotí a navrhuje pro své členy různé jak turistické a společenské akce, tak i akce na kterých se členové při odborných přednáškách seznámí s celou řadou zdravotních zajímavostí.

Jednou měsíčně pořádáme přátelské posezení. Tyto akce jsou u členů oblíbeny a na programu je zajišťována účast lektorů se zdravotní tématikou, členů obecní policie nebo i pracovníků OU Hlubočky.

Svaz postižených civilizačními chorobami - Mikuláš

Akce pro členy

V loňském roce jsme společně navštívili divadelní představení v Olomouci a členové navštívili další zajímavá místa regionu. Byli jsme v Uničově, Moravském Berouně, Olomouci-Černovíře na prohlídce vodárny. Výbor dále pořádá pro členy ozdravné pobyty. Loni jsme byli v RK Losinka v Rapotíně. Na svou činnost dostáváme dotaci od obce Hlubočky, za což bychom chtěli poděkovat.

Nástěnka svazu Činnost svazu

V roce 2010 se naši členové podíleli pořadatelskou službou na zajišťování akcí, které obec pořádala a to zejména na akcích pro děti a akcích společenských. Ve své činnosti nezapomínáme ani na své členy, kteří jsou dlouhodobě nemocní. Z členských příspěvků pak hradíme dárky - ovocné balíčky. Našim jubilantům zasíláme blahopřání.

Za organizaci Josef Kučka

Rubrika: Zajímavosti |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.