Sportovní hry v Domově důchodců Hrubá Voda

Publikováno 29. 04. 2011 v rubrice Sport, Školy a školky « zpět « úvod

Sportovní hry v Domově důchodců Hrubá VodaDne 7. 4. 2011 proběhlo v areálu našeho zařízení sportovní klání „děti versus senioři“. Účast byla hojná, nejvíce ze strany dětí z Mateřské školky Hlubočky, neuvěřitelných 21 mladých sportovců.

Soutěžilo se v sedmi disciplínách – hod na plechovky, poznávání předmětů, lov vršků, hod na cíl, hod pytlíky na pyramidu, skládání vršků a hod kruhy. Počasí nám přálo, sluníčko krásně svítilo a všichni bojovali ze všech sil.

Sportovní hry v Domově důchodců Hrubá VodaPro vítěze byly připraveny krásné ceny. Ve skupině seniorů se umístil na 1. místě pan Zdeněk Spurný, na 2. místě paní Emílie Tkadlečková a na 3. místě pan Karel Kosík. 1. místo v kategorii dětí a cenu absolutního vítěze vyhrál Jonášek Póla.