Sportovní hry a opékání v Domově důchodců Hrubá Voda

Publikováno 03. 09. 2010 v rubrice Sport « zpět « úvod

Sportovní hry v Domově důchodců Hrubá VodaDne 26. 8. 2010 jsme uspořádali pro obyvatele našeho zařízení domácí sportovní hry. Zúčastnilo se celkem 15 uživatelů, kteří soutěžili v 8 disciplínách - šipky, hod na cíl, lov vršků z vody, hod pytlíky, skládání vršků na předlohu, hod na plechovky, skládání domečků ze sirek a poznávání předmětů se zavázanýma očima.

Stanoviště jsme rozmístili po celém areálu domova. Soutěžící bojovali ze všech sil, procvičili si paměťové funkce, jemnou a hrubou motoriku a celkovou koordinaci těla.

Počasí nám přálo, sluníčko krásně svítilo a tak uživatelé strávili čtvrteční odpoledne aktivně v doprovodu pracovníků i některých rodinných příslušníků.

Sportovní hry v Domově důchodců Hrubá VodaVytoužené 1. místo získal neporazitelný bojovník pan Zdeněk Spurný, na 2. místě se umístila paní Eliška Švábová a na 3. místě pan Ladislav Kučera. Výherci získali ručně vyráběné medaile, diplomy a hodnotné ceny. Ostatní soutěžící také nepřišli zkrátka, útěchou jim byly medaile a diplomy za účast.

Po vyhlášení výsledků jsme zaslouženě usedli na lavičky do stínu stromů a společně za doprovodu harmonikáře pana Jaroslava Šolce jsme zpívali a opékali špekáčky.

Kolektiv pracovníků DD Hrubá Voda - www.ddhrubavoda.cz

Mohlo by vás také zajímat:

Rubrika: Sport |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.