Slet čarodějnic v Mateřské škole Hlubočky - Dukla

Publikováno 11. 05. 2011 v rubrice Školy a školky « zpět « úvod

Slet čarodějnic v Mateřské škole Hlubočky - DuklaPáteční odpoledne 29. 4. 2011 patřilo čarodějnicím a čarodějům, dětem z mateřské školky a 1. stupně základní školy, kteří se slétli na zahradu MŠ Hlubočky - Dukla v originálních kostýmech.

V areálu celé zahrady bylo připraveno sedm stanovišť s čarodějnickou tématikou. Po slavnostním zahájení sletu se vydali malí čarodějové skládat čarodějnickou maturitu na jednotlivá stanoviště.

Úspěšné složení maturity bylo zakončeno sladkými odměnami a malými figurkami čarodějnic, které byly připraveny ve stánku pod ořešákem. Zde si mohli i dospělí příznivci vybrat z nabídky čarodějnic a za menší peníz tyto zakoupit.

Slet čarodějnic v Mateřské škole Hlubočky - DuklaPočasí si s námi pěkně zahrávalo, ale neodradilo žádného z účastníků odejít domů. Velkému úspěchu se těšil i stánek s kouzelnými lektvary, které si jako odpolední překvapení připravily slečny učitelky Dáša a Lenka. Celé odpoledne zpříjemňoval slovem a hlavně hudbou pan Miroslav Roth. A došlo i na pěveckou soutěž. Malí čarodějové se však neostýchali navštívit pana Rotha a nechat si zahrát své oblíbené písně na přání.

Tříčlenná komise vyhodnotila pět nejhezčích čarodějnic v kategorii dětí a tři v kategorii dospělých, které byly, zejména za svou nápaditost a originalitu při zhotovení kostýmu, odměněny pěknými cenami.

Slet čarodějnic v Mateřské škole Hlubočky - DuklaPrázdné žaludky byly zasyceny grilovanou klobásou a dobrotami z bufetu, žízeň dospěláků se uhasila čepovaným pivem, a děti si mohly vybrat z velké nabídky oblíbených nealko nápojů.

Diskotéka a zábava se ubírala rytmem zumby a nedočkavci vyčkávali na vyvrcholení akce „upálení čarodějnice na hranici“. Po zapálení hranice se všem přihlížejícím čarodějnice poklonila a v plamenech zmizela navždy.

K večeru se obloha natolik vyjasnila, že taneční maratón pod širým nebem nebral konce. Ale vše jednou končí. Po 20. hodině se brány MŠ uzavřely a všechny čarodějnice odletěly zpět do svých domovů. Příští rok se snad opět slétneme a doufejme, že alespoň v takovém počtu jako letos.

Pořadatelé - MŠ Hlubočky-Dukla a SRPDŠ při MŠ Hlubočky - Dukla, touto cestou děkují sponzorům za jejich podporu čarodějnického sletu.

Za SRPDŠ Silvie Táborská

Fotogalerie: Slet čarodějnic

Autor fotografií: Zdeněk Táborský

Rubrika: Školy a školky |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (1)

  1. Anna Klementová (13.05.2011 - 12:12) odpovědět IP: 88.101.96.99

    Děkuji všem pořadatelům a účinkujícím MŠ Hlubočky+ZŠ Hlubočky za krásně připravené odpoledne na zahradě MŠ Hlubočky Dukla. Krásně jsme se slétli v bohatém počtu jsme si užili “Slet čarodějů i čarodějnic. Už se těším na příští” SLET”.
    Velký dík patří panu M. Rothovi st. za hudební produkci a “trsačku”
    Bylo to parádní páteční odpoledne. Moooc děkuji i za fotky.

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.