Přehled 29. jednání zastupitelstva

Publikováno 03. 09. 2009 v rubrice Rada a zastupitelstvo « zpět « úvod

Obecní úřad HlubočkyZastupitelstvo obce na svém 29. zasedání konaném dne 2. 9. 2009 v zasedací místnosti obecního úřadu rozhodlo o zvýšení cen regulovaného nájemného u obecních bytů s účinností od 1. 1. 2010 takto:

  • u bytů bez snížené kvality 30,- Kč/m2 měsíčně (původní výše 21,73 Kč/ m2),
  • u bytů se sníženou kvalitou 20,- Kč/ m2 měsíčně (původní výše 17,83 Kč/ m2)

tak, aby obec na tyto byty a jejich údržbu nemusela doplácet ze svých prostředků.

Zastupitelé  rozhodli o ukončení správy sportovního areálu Dukla Základní  školou Hlubočky a schválili výpůjčku tohoto areálu Tenisovému klubu Hlubočky, o. s. Záměrem tenisového klubu je pokusit se získat dotaci na vybudování nového sociálního zařízení (šatny, záchody, sprchy, klubovna) na místo stávajícího zázemí, které již nevyhovuje a neodpovídá současným standardům.

Z důvodu nepřipravenosti smlouvy zastupitelé rozhodli odložit schvalování smlouvy na pronájem vinárny a kuchyně v budově Kulturního domu v Mariánském Údolí na příští zasedání (předběžně plánováno na 16. 9. 2009). Dále schválili směnu pozemků v lokalitě uvažované budoucí výstavby - nad Trnávkou za účelem rozšíření možnosti další výstavby.

Zastupitelstvo schválilo uzavření smlouvy, na základě které obec obdrží zdarma od ministerstva vnitra ochranné prostředky pro obecní jednotku požární ochrany (boty, blůzy, kalhoty) a vzalo na vědomí čerpání příspěvků na provoz příspěvkových organizací obce - základních škol a mateřských škol.

V tomto přehledu jsou uvedena pouze ta rozhodnutí zastupitelstva obce, která mají pro Hlubočky obecnější dopad. Podrobnosti ke zde zveřejněným rozhodnutím i přehled všech ostatních lze nalézt na internetových stránkách obce - www.hlubocky.cz.

(sis)

Rubrika: Rada a zastupitelstvo | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.