Práce, které jsou vidět

Publikováno 03. 09. 2009 v rubrice Co se děje v obci « zpět « úvod

Pracovníci obce dbají o lepší vzhled HlubočekPracovníci obce Hlubočky pokračují s pracemi, které nejen zlepšují vzhled naší obce, ale jsou i potřebné pro údržbu jejího majetku.

Například kolem Kulturního domu v Mariánském Údolí natírali sloupy veřejného osvětlení a odpadkové koše, stříkali chodníky přípravky proti růstu plevelů, provádějí pravidelnou údržbu minigolfu a sečou trávu.

V těchto pracech pokračují i na dalších místech, a jak sdělil starosta obce, pan RNDr. Dosoudil, budou pokračovat postupně ve všech částech celé obce Hlubočky. Nesmíme zapomínat, že i tzv. okrajové části (Posluchov, Dukla, Hrubá Voda, Smilov) jsou součástí obce, že i tam je obecní majetek a že jsou tyto části i hojně navštěvovány také jinými občany, kteří by si měli odnést ze svých výletů obrázek dobře udržované obce.

Rád bych tímto vyzval i příslušné pracovníky OÚ, aby občanům prezentovali, např. v obecním ZPRAVODAJI, úspěšně dokončené práce a akce, ale také své plány na nejbližší období, i když nejlepší vizitkou je přímo vidět pěkně upravenou obec.

Leopold Bubeníček

Rubrika: Co se děje v obci |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (2)

  1. Pavel (08.09.2009 - 22:03) odpovědět IP: 94.113.100.236

    A kde v obci najdu sáčky na psí extrementy?

  2. Pavel (08.09.2009 - 22:06) odpovědět IP: 94.113.100.236

    Nebo ty zelené popelnice bez (permanentne) sáčku byl jen volebni trik? Opravdu už po hodně dlouhé době čekám odpověď bez kecu a vytáček.

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.