Pozvánka na závody minikár 11. a 12. 6. 2011

Publikováno 06. 06. 2011 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

Minikár klub Hlubočky vás zve na závody minikár, které se budou konat v sobotu 11. a v neděli 12. června 2011 na tradiční trati z Posluchova do Mariánského Údolí. Oba závody jsou pořádány v rámci seriálu Poháru Autoklubu České republiky.

Trénink minikár v Mar. Údolí - Michaela BohačíkováV sobotu se pojedou závody ,,O pohár starosty obce Hlubočky“ a v neděli ,,O pohár Mora Moravia“. Začátek závodu je v 9 hodin. Všechny diváky a příznivce minikár zvou pořadatelé.

Z důvodu závodů bude uzavřena silnice z Mariánského Údolí na Posluchov a část ulice Letní. Prosíme občany, aby se řídili pokyny pořadatelů, kteří umožní po dohodě průjezd na Posluchov. Zároveň bude obyvatelům Posluchova v těchto dvou dnech umožněn průjezd přes Radíkov. Omlouváme se za zdržení a vzniklé problémy s uzavírkou silnice.

Pozvánka na loutkové divadlo - Mikulkovy pohádkyMikulkovy pohádky - divadlo pro děti a rodiče v sobotu 11. června od 18 hod.

Minikár klub a obec Hlubočky Vás také zvou také na loutkové divadelní představení pražského divadla ELF ,,Mikulkovy pohádky“. Představení se uskuteční v sobotu 11. června v 18 hodin v prostorách amfiteátru Na Letním v Mariánském Údolí.

V případě nepříznivého počasí se bude hrát v sále Kulturního domu. Vstupné je zdarma nejen pro děti.

Další informace, video-ukázka a fotky

Srdečně zvou pořadatelé z Minikárklubu Hlubočky

Nohejbalový turnaj v Mariánském ÚdolíTurnaj v nohejbale 11. června 2011

V sobotu 11. června od 9 hod. se můžete přijít podívat také na nohejbalový turnaj, který se bude konat kousek od místa závodů minikár - na hřišti Základní školy Mariánské Údolí.

Fotky z nohejbalu v roce 2009

Fotogalerie: Trénink minikár v Mariánském Údolí 16. 4. 2011

Video: Závody minikár v Mariánském Údolí v r. 2010

Rubrika: Přehled akcí | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.