Pozvánka na zápas FK Hlubočky - Sokol Bohuňovice

Publikováno 20. 08. 2009 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

Fotbalový klub Hlubočky zve všechny své příznivce na mistrovské utkání mužů, které se odehraje v sobotu 22. srpna od 16,30 hod. Do areálu FK Hlubočky zavítá silný tým Sokola Bohuňovic.

FK HlubočkyNáš soupeř z Bohuňovic v minulém ročníku do posledních kol bojoval s naším týmem o přední příčky v tabulce I. B třídy a s tímto soupeřem jsme se také setkali ve finále skupiny SILVER B v rámci zimního turnaje 1. HFK Olomouc.

V předzápase, který začíná ve 14,15 hod. se setkají stejná mužstva v dorostenecké kategorii. Naším dorostencům se vstup do soutěže podařil a po dvou kolech mají na svém kontě 6 bodů a dokázali vstřelit 11 branek. V dopoledním bloku sehrají svá utkání již i mladší a starší žáci proti týmům FKM Konice. Začátky utkání jsou standardní, starší žáci v 9,00 hod. a mladší žáci v 10,45 hod.

Nové dětské hřiště FK HlubočkyV průběhu letní přestávky nedošlo k významnějším změnám u mužstva mužů. Ve funkci trenéra nadále zůstal Stanislav Sprušanský. Do Rakouska sice odešel Libor Hammer, ale na druhé straně po roční přestávce se k týmu opět připojil Pavel Šperka a na hostování z 1. HFK Olomouc přišel mladý hráč Michal Žádník.

Určité změny byly provedeny i v areálu fotbalového klubu. Pro nejmenší návštěvníky areálu je k dispozici dětské hřiště s několika hracími prvky a v průběhu letních měsíců zrealizoval fotbalový klub také rekonstrukci sociálních zařízení.

Ing. Tomáš Svozil, www.fkhlubocky.cz

Rubrika: Přehled akcí | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.