Pozvánka na víkendové zápasy týmů FK Hlubočky

Publikováno 13. 04. 2011 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

O víkendu 16. a 17. dubna 2011 se odehrají ve fotbalovém areálu v Hlubočkách divácky zajímavé zápasy. Oba mužské týmy FK Hlubočky přivítají totiž celky z nejvyšších pater svých soutěží.

FK Hlubočky - A mužstvo

Sobotní zápas FK Hlubočky - SK Nové Sady

V sobotu 16. dubna sehraje A mužstvo mužů zápas proti týmu SK Nové Sady. Jedná se o přímý souboj o první místo v tabulce. Náš tým je po 17ti odehraných kolech na prvním místě I. B třídy se 38 body. Náš soupeř je s 35ti body na druhém místě. Utkání začíná v 16:30 hod.

Zápasy “béčka” a mládežnických klubů

Tribuna FK HlubočkyB tým mužů přivítá v neděli 17. dubna od 10:15 první tým tabulky okresního přeboru Sokol Doloplazy. Béčko bude chtít jistě zarazit sérii jarních proher, ale proti vedoucímu týmu to bude mít těžké.

V sobotu se odehrají také všechny mládežnické zápasy. V 9 hodin začínají starší žáci proti Sokolu Němčice, mladší žáci hrají od 10:45 proti stejnému soupeři a ve 14:15 začíná zápas dorostenců FK Hlubočky proti SK Nové Sady.

Fotbalový klub zve všechny své příznivce k návštěvě fotbalového areálu. Významná divácká podpora může být dvanáctým hráčem na naší straně v očekávaných těžkých zápasech.

Ing. Tomáš Svozil, FK Hlubočky

Rubrika: Přehled akcí | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.