Pozvánka na první jarní zápasy týmů FK Hlubočky

Publikováno 30. 03. 2011 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

O víkendu 2. a 3.dubna začíná pro Fotbalový klub Hlubočky jarní část sezóny 2010/2011. Všechny úvodní zápasy odehrají hlubočské týmy v domácím prostředí.

Již v sobotu 2. dubna 2010 dopoledne jsou na programu žákovská utkání krajské soutěže Olomouckého krajského fotbalového svazu. Naše týmy hrají proti mužstvům PS Přerov. Utkání starších žáků začíná v 9 hodin a utkání mladších žáků v 10:45 h.

Terénní úpravy v areálu FK HlubočkyOdpolední blok startuje zápasem krajské soutěže dorostu FK Hlubočky – FK Kozlovice. Toto utkání začíná ve 13:45 h. V hlavním utkání hostí A tým mužů od 16:00 h. Sokol Majetín. Naše mužstvo přezimovalo po podzimní části na prvním místě své soutěže a toto postavení bude jistě chtít potvrdit.

V neděli 3. dubna sehraje již tradičně své utkání v Hlubočkách i B tým mužů. Jeho soupeřem bude Sokol Těšetice. Začátek utkání je naplánován na 10:15 h.

Úpravy v areálu FK Hlubočky

Terénní úpravy v areálu FK HlubočkyFotbalový klub Hlubočky zve na výše uvedená utkání, k vytvoření dobré atmosféry, všechny své příznivce. Pro zvýšení pohodlí návštěvníků areálu FK Hlubočky, byly v průběhu zimní přestávky provedeny další stavební úpravy a zkvalitňování zázemí areálu bude probíhat i v následujícím období.

Fotbalový klub bude pokračovat v poločasové přestávce zápasu A mužstva i v tradičním losování zakoupených vstupenek o věcné ceny, které věnují sponzoři z regionu Hluboček.