Pozvánka na první domácí zápasy týmů FK Hlubočky

Publikováno 26. 07. 2010 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

Hombok FansV sobotu 14. a v neděli 15. srpna se ve fotbalovém areálu FK Hlubočky odehrají první domácí zápasy nové sezóny 2010/2011.

V sobotu změří síly A mužstvo mužů s týmem Sigmy Lutín, který byl po roční odmlce opět zařazen do naší skupiny I. B třídy Olomouckého krajského fotbalového svazu. Utkání začíná v 16,30 hod. Předzápasem je tradičně utkání krajské soutěže dorostu, kdy naši dorostenci přivítají tým SK Chválkovice. Toto utkání začíná ve 14,15 hod.

Novinkou jsou od této sezóny zápasy B týmu mužů. Po čtyřletém působení ve Velkém Újezdě se naše béčko vrací na hřiště v Hlubočkách. Své domácí zápasy v okresním přeboru bude hrávat vždy v neděli v 10,15 hod. V prvním utkání v neděli 15. srpna má za soupeře celek SK Chválkovice, tedy soupeře, se kterým se v minulém ročníku střetl dvakrát náš A tým.

Věříme, že do areálu fotbalového klubu si v letošním roce najde cestu opět nejméně tolik příznivců a diváků jako v minulých letech. Divácká atmosféra je v Hlubočkách dobrá a doufáme, že se přenese i na domácí zápasy B týmu.

Ing. Tomáš Svozil, FK Hlubočky

Rubrika: Přehled akcí | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.