Pozvánka na domácí zápas FK Hlubočky - SK Velká Bystřice

Publikováno 31. 08. 2010 v rubrice Přehled akcí « zpět « úvod

V sobotu 11. září 2010 v 16 hod. se ve fotbalovém areálu v Hlubočkách uskuteční velice prestižní derby utkání. Odehraje se zde v novodobé historii první mistrovské utkání mezi domácím FK Hlubočky a týmem SK Velká Bystřice.

FK HlubočkyDomácí tým bude jistě chtít odčinit předcházející porážku na domácím hřišti od Velkého Týnce a dokázat, že v Hlubočkách se nebudou rozdávat žádné body. Naši hosté z Velké Bystřice v loňském roce vyhráli okresní přebor a postoupili do 1. B třídy OKFS. V podzimní části se jim prozatím celkem daří a i přesto, že v minulém kole doma prohráli, tak zřejmě nepojedou do Hluboček s poraženeckou náladou. Mezi kluby je navíc dlouhodobě nastavena spolupráce ve výměně hráčů ať v mužské, tak i v mládežnické kategorii. Utkání začíná v 16 hodin.

Hombok FansSouboj na hřišti i mezi fanoušky

Zajímavé bude toto utkání jistě i z pohledu fanoušků. V případě pěkného počasí se očekává i „souboj“ na tribuně a kolem hřiště. Proto bych rád pozval co nejvíce našich fanoušků a příznivců, aby našim borcům připravili opravdové domácí prostředí, tak jak tomu bývá i v případě ostatních zápasů hraných v Hlubočkách.

V neděli 12. září 2010 dopoledne odehraje v Hlubočkách svůj zápas i B tým mužů. Od 10,15 hod. hostí tým SFK Nedvězí.

Ing. Tomáš Svozil

Mohlo by vás také zajímat:

Rubrika: Přehled akcí | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.