Povedený III. hasičský ples

Publikováno 30. 01. 2011 v rubrice Kultura, Černá kronika, policie a hasiči « zpět « úvod

Již třetí hasičský ples dává naději, že se tradici hasičských plesů podařilo znovu zavést. Zájem účastníků byl vyšší než možnosti pořadatelů, přesto věřím že na nás případní odmítnutí zájemci o vstupenky nezanevřou.

III. hasičský ples

Ukázka zásahu u havarovaného vozidla

Po přivítání účastníků plesu nastoupili Dráčci z Dubu - formace těch nejmladších hasičů z Dubu nad Moravou, aby předvedli zásah hasičů u havarovaného vozidla. Ukázka sklidila bouřlivý potlesk. Aby ne, jde o seskupení které patří mezi jedny z nejlepších “přípravek” mladých hasičů a takové představení předvádějí několikrát do roka při různých významných událostech.

Kapela JAAL & FontánaKapela JAAl & Fontána

K tanci a poslechu hrála kapela JAAL & Fontána a předvedla široký repertoár od dechovky až po moderní taneční hudbu. Spokojeni mohli být i příznivci klasického tance při předtančení mladých tanečníků TK Olymp, kteří na svůj věk předvedli naprosto vynikající ukázku jak klasických tak i latinsko-amerických tanců.

III. hasičský ples

Doprovodný program

Obsluha byla, jak je u hasičů zvykem, perfektní a tak se večer rychle překulil k tombole. Zajímavých cen bylo dosti, i když ne každý mohl vyhrát. A koho nepotěšila výhra v tombole, toho mohly potěšit krásné “mažoretky” - hasiči z Droždína - které se jako popůlnoční překvapení objevili na parketu po vylosování tomboly.

Protože venku nastala opravdová zima a teploměr klesl hluboko pod nulu sál opouštěli návštěvníci velice neradi, ale dobře naladěni a spokojeni, těšící se na další ples.

Ing. Zbyněk Brázdil

Mohlo by vás také zajímat:

Fotogalerie: III. Hasičský ples 29. 1. 2011

Foto: Petr Plíska

Rubrika: Kultura, Černá kronika, policie a hasiči | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.