Pohostinství v Mariánském Údolí

Publikováno 15. 11. 2009 v rubrice Co se děje v obci, Názory občanů « zpět « úvod

Restaurace V Údolí - Mariánské ÚdolíV místní části Hluboček - v Mariánském Údolí - je několik restauračních zařízení, i když označení restaurace si zaslouží pouze restaurace V Údolí v Nádražní Ulici. Návštěvníci si zde kromě běžného občerstvení mohou objednat i teplá jídla. K dispozici mají i noční vinárnu - bar, v letním období je otevřena i venkovní zahrádka a dětské hřiště.

Ostatní zařízení se dají označit spíše názvem pivnice, tento název však oficiálně používá pouze pivnice U Přednosty na místním nádraží. V KD jsou dvě provozovny, majitelem je obec Hlubočky, která je pronajímá. V restauraci Na Letním se podávala teplá jídla naposledy před několika lety, když ji měl v nájmu pan Gotzinger, v druhé provozovně zvané vinárna se teplá jídla nepodávala. Přitom je v tomto objektu k dispozici velká kuchyně spolu s příslušným zázemím, i když nezařízená. V letním období jsou v oblasti Čechoslávie otevírána další sezónní zařízení.

Kulturní dům Na Letním v Mariánském ÚdolíV nedávné době pronajal obecní úřad objekt vinárny v KD novému nájemci, který se pustil do jeho rekonstrukce a modernizace. Práce pokračují poměrně rychle, k dispozici bude cca 46 míst k sezení a je předpoklad, že toto zařízení bude zprovozněno a otevřeno od 16. nebo od 17. 11. 2009.

Na tomto webu jsou v rubrice užitečné informace, v oddíle užitečné odkazy zveřejněny informace o pohostinstvích v Hlubočkách, avšak pouze o těch, které mají své webové stránky či další odkazy. O provozovnách v KD tam informace nejsou, nájemci zatím tuto možnost nevyužívají.

Leopold Bubeníček

Rubrika: Co se děje v obci, Názory občanů |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.