Pohádkový les 2012

Publikováno 25. 06. 2012 v rubrice Kultura « zpět « úvod

V sobotu 23. 6. 2012 se konal již třetí ročník oblíbeného Pohádkového lesa pro děti. Počasí nám přálo i tento rok, takže na návštěvníky čekala polojasná obloha s příjemnými, téměř letními teplotami. Rok od roku roste počet návštěvníků, letos bylo zapsáno 436 soutěžících.

Pohádkový les 2012Na děti čekala pohádková cesta, kterou lemovaly bytosti z říše pohádek. Letos bylo připraveno 8 stanovišť jako např. Šmoulové, Nastěnka s Marfuškou, Mach a Šebestová a další. Na každém stanovišti účastnící dostali za splněný úkol odměnu. Po projití celé trasy soutěžící v cíli přivítal princ s princeznou, kteří děti odměnili nejen hezkým dárkem, ale i medailí.

Bohatý doprovodný program

Pohádkový les 2012Pro děti byl připraven bohatý doprovodný program: malování na obličej, dílnička, jízda na koni, velká nafukovací skluzavka, Bořkova fréza, střelba z luku, šermířské vystoupení skupiny TALTAR, klaun, který děti bavil soutěžemi nejen při čekání ve frontách, a v neposlední řadě nás roztančila rytmická zumba.

Pro všechny návštěvníky bylo připraveno bohaté občerstvení, které jistě zpříjemnila obsluha v pohádkových kostýmech.

Velké poděkování patří našim sponzorům a rovněž děkujeme všem pohádkovým bytostem, Obecní policii Hlubočky a těm, kteří se podíleli na vzniku Pohádkového lesa. Těšíme se na všechny za rok již na čtvrtém ročníku.

Pohádkový les sponzorovali: Obec Hlubočky, ACR Bohemia, Hračky MIHAJ, shop.gerlich-odry.cz, Radovan Güntner, LO-Haná, Vape, Ski areál Hlubočky, Profit, Bar-vinárna Letní, FK Hlubočky, Alianz, Kubík, Elpremont, SPP, INstudio, Skanska, Česká spořitelna, Schiebel, IP systém, Sdružení Šrámek–Komárek, vinařství Jiří Frýdek, Radomír Pajer – potraviny, eshop.imlok.net – Jiří Pustina, drogerie NAĎA, galanterie Hana Číhalíková, cukrárna–bistro Jurečka, Petra Rozbrojová, M-Contakt a Honeywell (omlouváme se zpětně, že nebyl uveden v tisku).

Zdena Výmolová – Klub dětí a maminek Broučci

Video z Pohádkového lesa:


Video: Jaroslav Polcer

Fotogalerie: Pohádkový les 2012


Foto: Petr Plíska

Rubrika: Kultura |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.