Podruhé mistryní ČR v minikárách

Publikováno 21. 11. 2011 v rubrice Sport « zpět « úvod

Ukončení páté sezóny našeho Minikár Klubu Hlubočky v AČR jsme oslavili při předávání cen vítězům odpoledne 5. listopadu 2011 v prostorách Autoklubu ČR v Praze. Pro poháry si jeli čtyři z našich jezdců – Lukáš Bodinek, Tomáš Bodinek, Antonín Bohačík a Michaela Bohačíková.

Michaela Bohačíková získala podruhé mistrovský titul ve své kategoriiPoslední jmenovaná získala již podruhé mistrovský titul v kategorii M3D (dívky 12–18 let). Poprvé to bylo v roce 2009, loni skončila druhá a letos, před odchodem do vyšší kategorie, své prvenství úspěšně obhájila. Nesmím zapomenout na další úspěch, a to hattrick v Poháru AČR, kde obsadila již potřetí za sebou první místo (2009, 2010, 2011). Stejně jako vítězní jezdci jiných kategorií dosáhla plného počtu bodů. Ve všech 30 letos odjetých závodů skončila pokaždé “na bedně“ (20x 1. místo, 8x 2. místo, 2x 3. místo).

Michal Bodinek (vlevo) - druhé místo v kategorii 4-8 letVelmi si ceníme úspěchu Lukáška Bodinka, který se letošní sezonu velmi zlepšil a získal 2. místo v mistrovství ČR v kategorii M1 (4–8 let) a dále 3. místo v poháru AČR. Také Tomáš Bodinek slavil několik úspěchů (1x 1. místo a 5x 3. místo v průběhu roku), takže si vybojoval dva poháry za páté místo a účast na slavnostním vyhlášení v Praze. Již tradičně stabilní druhá místa Tondy Bohačíka jsou velkou oporou týmu. Podrobné výsledky najdete na www.minikary.xf.cz v menu “Naši závodníci”.

Pomalu se již chystá kalendář závodů na příští sezónu 2012. Opět jsme zažádali o červnový termín, takže se u nás v Mariánském Údolí v sobotu 16. 6. pojede 2. kolo Evropského poháru a v neděli 17. 6. 2012 pak 7. kolo Poháru Autoklubu ČR.

Také bychom chtěli nabídnout novým zájemcům o tento sport kontakt, aby se na nás mohli obrátit se všemi dotazy: bohacikhlubocky@email.cz (další spojení na nás najdete na webových stránkách v menu “Kontakty”).

Ještě jednou bychom chtěli na závěr sezóny poděkovat všem sponzorům za podporu a těšíme se na spolupráci v příštím roce – PF 2012.

Alice Bohačíková, Minikár Klub Hlubočky v AČR

Video: Závody minikár v Mariánském Údolí v roce 2011

Autor: Jaroslav Polcer

Fotky: Závod o pohár MORA Moravia

Autor: Petr Plíska

Rubrika: Sport | Téma: ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.