Poděkování paní ředitelce ZŠ Hlubočky

Publikováno 08. 07. 2009 v rubrice Názory občanů, Školy a školky « zpět « úvod

sraz žáků ZŠ Hlubočky po čtyřiceti letechV sobotu 13. června 2009 se uskutečnil sraz bývalých žáků ZŠ Hlubočky po čtyřiceti letech.

Náš nápad - požádat paní ředitelku Mgr. Libuši Balášovou o prohlídku školy se setkal s nadšením všech zúčastněných. Škoda jen, že nás do školy přišlo tak málo (že by některé ještě ovlivnily negativní vzpomínky na tyto časy?)

V každém případě my, co jsme přišli, jsme nelitovali. Paní ředitelka nás provedla celou školou, včetně nové sportovní haly a zázemím školy - jídelna, šatny, sborovna, ředitelna. Obdivovali jsme specializované učebny - jazykovou a počítačovou, bez kterých je dnes už moderní výuka nemyslitelná.

Děkujeme, paní ředitelko, za Váš čas a příjemné chvíle strávené v prostorách školy, v nichž mnozí nebyli po celých těch 40 let a byli opravdu příjemně překvapeni.

Přejeme Vám hodně zdraví a sil ve Vaší nelehké práci snažit se vzdělat a usměrnit do života dnešní některé výrostky a hlavně dobré pedagogy, kteří Vám budou oporou.  Chtělo by to určitě více pedagogů - mužů jako tomu bylo za našich dob, ale … to je už jiné téma a pro někoho jiného.

Alena Zbořilová

Rubrika: Názory občanů, Školy a školky | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.