Poděkování fanouškům a pozvánka na poslední zápasy FKH

Publikováno 04. 11. 2010 v rubrice Přehled akcí, Sport « zpět « úvod

Hombok FansJménem Fotbalového klubu Hlubočky a všech jeho aktivních členů, od nejmladšího hráče přípravky až po dobrovolníky narozené hluboko v minulém století, bychom chtěli v souvislosti s posledními domácími zápasy v roce 2010 poděkovat všem divákům a příznivcům, kteří navštěvují náš fotbalový areál.

Jsme rádi, že v takovém počtu navštěvujete naše utkání, a ta až na jednu výjimku probíhají sice v hlučné ale korektní atmosféře.

Že si cestu na stadion najdou i nezaujatí diváci, které třeba v budoucnu osloví atmosféra v klubu, a budou se také chtít aktivně podílet na chodu klubu. Rádi jakoukoliv pomoc uvítáme.

Fanoušci FK HlubočkyZvláštní poděkování patří všem “skalním”, kteří sebou nervózně vrtí na tribuně a vybíjí se na chudáku bubnu, který dostává po celý zápas řádně nařezáno, dusí se výpary z pyrotechniky, anebo visí “na bidle”, (tribuna sever) před kioskem, a dostávají svými hlasivkami pod tlak jak soupeře, tak v kombinaci s peněženkou i obsluhu kiosku, která mnohdy nestíhá.

Díky i za vaše výjezdy na hřiště soupeřů a vaše hlasité povzbuzování (šlo by to i bez vulgarit). Věřte, že nám vaše pomoc pomáhá k dosahování lepších výkonů.

Hombok FansUrčitě je dobře, že se neobjevujete jenom na utkání A - mužstva, ale všech našich mužstev, včetně mládežníků. Zato ještě jednou DÍKY!

Touto cestou bychom Vás všechny chtěli pozvat na vyvrcholení podzimní části sezóny, které se uskuteční tuto sobotu a neděli. Všechny mužstva přivítají atraktivní soupeře a bude se na co dívat, občerstvení a počasí je zajištěno.

Pozvánka na domácí zápasy FK Hlubočky

  • FKH Muži A - Sokol Slavnonín - sobota 6. 11. 2010 od 13:30 hod.
  • FKH Dorost - FKM Opatovice - Všechovice - sobota 6. 11. 2010 od 11:15 hod.
  • Žáci FKH - FC Kostelec na Hané - sobota 6. 11. 2010 (starší žáci od 8:30, mladší žáci od 10:00 h.)
  • FKH Muži B - FC Lužice - neděle 7. 11. 2010 od 10:15 hod.

Přijďte ještě jednou, naposledy v tomto roce, povzbudit naše mužstva v boji o důležité body. Podrobnější informace k zápasům jsou vyhlašovány v obecním rozhlase a jsou uvedeny na plakátech.

Těšíme se na setkání s vámi v našem areálu a loučím se slovy klasika:
Ať zvítězí fotbal a Hlubočky!

Ing. Tomáš Svozil, FK Hlubočky

Rubrika: Přehled akcí, Sport | Téma: ,  
Možnosti sdílení: Více |

Kalendář akcí a událostí v Hlubočkách:

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.