Parcely pro rodinné domy zlevnily na 1.100,- Kč

Publikováno 19. 07. 2011 v rubrice Co se děje v obci, Zprávy z úřadu « zpět « úvod

Zastupitelstvo obce Hlubočky na svém 4. zasedání dne 20. června 2011 rozhodlo o nové - levnější ceně parcel pro výstavbu rodinných domů v lokalitě nad sídlištěm v Mariánském Údolí.

Pozemky pro výstavbu rodinných domůCena kompletně zasíťovaných pozemků je nyní pro všechny zájemce 1.100,- Kč za m2. Důvodem ke snížení ceny byl malý zájem - původní sazba byla 1.500,- Kč/m2.

Místostarosta obce sdělil, že po této slevě se již objevili noví zájemci, takže v současné době je obsazena téměř polovina z 36 parcel s výměrou od 800 do 1500 m2. Nová pravidla neumožňují splátkový prodej, jak tomu bylo v minulosti, stavitelé ale dosáhnou snadněji na hypotéku na pozemky, které jsou nyní nabízeny formou přímého prodeje.

Parcely jsou kompletně zasíťované

Parcely leží nad stávající zástavbou rodinných domků pod Panenským lesem, s krásným výhledem do údolí. Všechny komunikace a inženýrské sítě jsou dokončeny - příjezdové komunikace, zpevněné plochy, kanalizace a přípojky splaškové kanalizace, vodovod a přípojky vody, plynovod a přípojky plynu, přípojky elektrické energie, veřejné osvětlení.

Občanská vybavenost v obci: základní školy, zdravotní střediska, lékárna, obchody s potravinami, restaurace, doprava autobusová i vlaková, hřiště, skiareál, kulturní dům…

Stavbu rodinných domů je možné zahájit okamžitě, územní rozhodnutí bylo již vydáno.

Žadatelé o koupi těchto pozemků se mohou obrátit na Obecní úřad Hlubočky - Ing. Lenka Pólová, tel. 585 310 469, email: polova@hlubocky.cz, nebo na realitní kancelář - První olomouckou realitní, a. s.

Přílohy:

Fotogalerie: Místo výstavby rodinných domů

Zdroje: Obecní úřad Hlubočky, Sreality.cz

Mapa místa výstavby:


Zobrazit místo Mapa obce Hlubočky na větší mapě

Mohlo by vás také zajímat:

Rubrika: Co se děje v obci, Zprávy z úřadu | Téma: , ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.