Oslavy školy v Základní škole Hlubočky

Publikováno 15. 06. 2010 v rubrice Školy a školky « zpět « úvod

V pátek 4. 6. 2010 vyvrcholily oslavy 65. výročí vzniku české školy v Hlubočkách Zahradní slavností. Naše přípravy byly rozpačité, plné obav, jak přijmou tuto slavnost rodiče, přátelé školy i ostatní občané Hluboček. Dnes už mohu konstatovat, že naše obavy byly zbytečné. Díky vám všem, kteří jste přišli, kteří jste si našli čas, kteří jste nás přišli podpořit nebo jen pozdravit.

Oslavy školy v Základní škole HlubočkyZačali jsme v plné síle v 17.00 hodin. Po úvodním zahájení paní ředitelkou a panem starostou se o hlavní program postarali naši nejmenší – žáci 1. – 4. ročníku. Za velkého přispění a pomoci třídních učitelek a vychovatelek školní družiny. Své hudební pásmo předvedli žáci pobočky ZUŠ Žerotín. „Konkurz“ paní režisérky Věry Chytilové byl jedinečný. Všechna vystoupení žáků byla připravována s velkou pečlivostí a hlavně s velkým nadšením a zápalem všech účinkujících.

Oslavy školy v Základní škole HlubočkyV duchu očekávání prázdnin a dovolených se neslo poslední vystoupení skupiny Vacanza, které se na vyžádání publika muselo ještě jednou opakovat. Jistě všichni poznali naše paní učitelky, které dokázaly, že neumí jen učit, ale že mají hodně smyslu pro humor a recesi.

Překvapením bylo i poděkování Rady rodičů a celého SRPŠ. Všem paním učitelkám byl předán dárek za jejich celoroční práci, žáci školy dostali digitální mikroskop.

Oslavy školy v Základní škole HlubočkyPříjemnou hudební atmosféru zajišťoval po celý večer pan Miroslav Roth. Hrál nejen k poslechu a tanci, ale postaral se o hladký průběh celé oslavy svým průvodním slovem.

Následující volná zábava, taneční kreace, soutěžní hry pro nejmenší, posezení s přáteli, kolegy nebraly konce. Občerstvení bylo zajištěno a perfektně servírováno členy Fotbalového klubu Hlubočky. A tak snad nikomu nevadilo přílišné horko po dlouhých deštivých dnech.

Naše první Zahradní slavnost skončila ve 23.00 hodin a myslím, že splnila očekávání a ještě něco navíc. Třeba přinesla to, že máme perfektní žáky, ochotné, příjemné, aktivní. Rodiče, kteří nás přišli podpořit svou účastí, potleskem i dobrým slovem.

Oslavy školy v Základní škole HlubočkyBývalé kolegy a kolegyně, kteří tu začínali a jsou s Hlubočkami svým způsobem spjati. Učitele, kteří jdou znova a znova do nelehké práce s dětmi bez zajištěných výsledků. Prostě a jednoduše, všem vám mnohokrát děkuji, protože bez vás všech by se tato slavnost neobešla. Děkuji a na další Zahradní slavnosti nashledanou.

Mgr. Libuše Balášová, ředitelka školy, www.zshlubocky.cz

Fotogalerie z oslav ZŠ Hlubočky:

Rubrika: Školy a školky | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.