Obecní ples po šestnáctné

Publikováno 17. 01. 2011 v rubrice Kultura « zpět « úvod

První ples letošní sezóny uspořádala obec Hlubočky nebo přesněji řečeno obecní úřad v Hlubočkách. Byl to již 16. ročník této reprezentativní kulturní akce, která se konala v sobotu 15. ledna 2011 tradičně na sále Kulturního domu Na Letním.

Obecní ples v HlubočkáchProgram večera

Na začátku seznámil moderátor pan Miroslav Roth přítomné tanečníky s programem večera, který po hudební stránce obstarávala skupina Marbo, známá pravidelným návštěvníkům plesů v Hlubočkách již z minulých let. Nemohlo chybět ani úvodní slovo starosty, tradiční předtančení, tombola čítající na 50 hodnotných cen a samozřejmě bohaté občerstvení na baru, který obsluhoval Sbor dobrovolných hasičů Hlubočky.

Obecní ples v Hlubočkách - předtančeníJak se má správně tancovat předvedli ve dvou vstupech standardních a latinských tanců členové Klubu sportovního tance Quick Olomouc Petra Miláčková a Aleš Fiala. Připomeňme ještě, že každý rok na podzim probíhají Na Letním v Mariánském Údolí taneční pro manželské a přátelské páry, což se jistě přítomným absolventům těchto kurzů na plese hodilo.

Dle sdělení správkyně kulturního domu paní Anny Klementové navštívilo letošní obecní ples 224 účastníků, takže taneční parket byl zcela zaplněn, a jak se zdá, všichni se báječně bavili.

Pokud jste se na tento ples nedostali, nebo vám jedna taková akce v Hlubočkách nestačila, můžete si zajít na některý ze dvou dalších plesů v obci - pořádají je hasiči a Základní škola Hlubočky. Více informací k plesové sezóně 2011.

(ppl)

Fotogalerie z obecního plesu:

Autor: Petr Plíska

Video: 16. ples obce Hlubočky

Autor videa: Jiří Frýdek

Rubrika: Kultura | Téma:  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (1)

  1. Josef Hrbek (01.02.2011 - 2:53) odpovědět IP: 109.36.74.204

    Pořád dokola, ach jo……, Karel Kryl…

    http://www.youtube.com/watch?v=rVAwjCzVW0k&feature=related

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.