Obec Hlubočky pořádala první letošní ples

Publikováno 15. 01. 2012 v rubrice Kultura « zpět « úvod

Letošní plesovou sezónu opět zahájil Obecní úřad Hlubočky, který uspořádal v Kulturním domě Na Letním již 17. obecní ples v řadě. Všechny vstupenky byly předem vyprodány, a tak se dle očekávání zaplnil celý sál tanečníky všech generací.

Zahájení obecního plesuKrátce po dvacáté hodině pan starosta Ivo Černík přivítal návštěvníky a oficiálně zahájil taneční večer. Během něj se starala o zábavu skupina Marbo, která je oblíbená díky svému pestrému repertoáru. Moderování akce se dále ujal předseda kulturní komise Aleš Prstek.

Přestávky mezi hudebními vstupy byly vyplněny dvěma bloky profesionálního předtančení. Standardní i latinské tance předvedli Petra Miláčková z Mariánského Údolí a Michal Mádr – členové Klubu sportovního tance Quick Olomouc.

17. obecní ples v HlubočkáchSoučástí plesu byla bohatá tombola, jejíž výdělek šel tentokrát na konto Základní školy Hlubočky. Dle sdělení ředitelky školy bylo prodáno téměř dva tisíce slosovatelných lístků. Přilepšit si do své kasy mohli také hlubočtí hasiči, kteří měli na starost občerstvení v baru.

(ppl)

Mohlo by vás také zajímat:

Video: 17. obecní ples v Hlubočkách

Autor: Jaroslav Polcer

Foto: 17. obecní ples v Hlubočkách

Foto: Petr Plíska a Jaroslav Polcer

Rubrika: Kultura |  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.