Nejčtenější články a obsah Zpravodaje obce Hlubočky v roce 2011

Publikováno 02. 01. 2012 v rubrice Zajímavosti « zpět « úvod

Čtení Zpravodaje obce Hlubočky - Petr Váša

Rok 2011 byl v pořadí již třináctým ročníkem tištěného Zpravodaje obce Hlubočky a zároveň čtvrtým rokem, kdy fungují webové stránky www.hlubocky.eu. Pro připomenutí jsme sestavili přehled nejčtenějšího obsahu a novinek Zpravodaje v uplynulém roce.

Top 10 nejčtenější články v roce 2011

Mezi nejčtenějšími články loňského roku nacházíme opět nejvíce tragické události z černé kroniky, ale také informace o dění v Hlubočkách a vaše příspěvky, které nám můžete zasílat do rubriky Názory občanů.

 1. Žena zemřela pod vlakem na zastávce v Hlubočkách
 2. Historická těžba zlata a dalších kovů v Mariánském Údolí
 3. Co se vlastně stalo na poště v Mariánském Údolí?
 4. Nová otevírací doba a bankomat v pobočce České spořitelny
 5. Komu vadí křik dětí na hřištích a nedělní hluk sekaček?
 6. Občané si stěžují na poničenou cestu na Posluchově
 7. Hlavní záměry rozvoje obce Hlubočky v období 2011–2014
 8. Plánované úpravy na sídlišti v Mariánském Údolí
 9. Činnost obecní policie ve II. čtvrtletí 2011
 10. Na Silvestra vyhořela chata v Hlubočkách - Dukle

Komentáře na webu

Čtení Zpravodaje - Karel Heřman (Čankišou)Komentáře jsou nedílnou součástí našich webových stránek a za minulý rok jich přibylo více než 400. Nejvíce jste přispívali k těmto článkům:

 1. Komu vadí křik dětí na hřištích a nedělní hluk sekaček?
 2. Nová služba pro občany - hlášení rozhlasu na email
 3. Co se vlastně stalo na poště v Mariánském Údolí?

Co je nového?

Nově jsme se zapojili do sociální sítě Twitter a rovnou vyzkoušeli publikování fotek z několika akcí online přímo z mobilního telefonu. Změn se dočkal YouTube kanál, který kromě nové grafiky obsahuje desítky nových videí z naší obce. Pokud sledujete kalendář Zpravodaje, mohli jste si všimnout, že se zde objevil i kalendář mikroregionu Bystřička s termíny akcí v okolních obcích.

TwitterPravidelně aktualizujeme užitečné informace, kontakty a další obsah – fotogalerie, mapu obce Hlubočky, která má již téměř 28 tisíc zobrazení, dále jízdní řády, citáty i archiv tištěných novin.

Podruhé jste se mohli zapojit do fotosoutěže, která měla téma „Příroda Hluboček“. Výsledky s ukázkami všech soutěžních snímků si můžete prohlédnout zde. Také pro rok 2012 je připravena fotosoutěž – tentokrát na téma „Architektura a stavitelství v Hlubočkách“.

Během roku jsme připravili i několik nových anket, jejichž výsledky hlasování si můžete prohlédnout v archivu.

Redakční rada má nové členy

V roce 2011 jsme hledali nové redaktory, protože redakce sestávala pouze ze dvou členů. Nakonec se nám ji podařilo úspěšně rozšířit a složení nové redakční rady je nyní: Marek Bohuš (šéfredaktor), Petr Plíska, Radim Zetka, Petra Morkesová a Jaroslav Polcer.

Chtěli bychom za působení ve Zpravodaji poděkovat bývalému šéfredaktorovi Karlu Šiškovi. Jeho odborné články s právnickou tématikou jsou i dnes na internetu často vyhledávány.

Statistika není nuda

V uplynulém roce jsme na našem webu zaznamenali cca 88 tisíc přístupů od 41 tisíc unikátních návštěvníků, což znamená zhruba třetinový nárůst oproti roku 2010. Také počet uživatelů Facebooku, kteří sledují náš profil, se zvýšil na téměř 300.

Více statistik naleznete v tomto přehledu (PDF)

Děkujeme tímto všem autorům za příspěvky do Zpravodaje a těšíme se na další spolupráci. Zároveň přejeme našim čtenářům vše nejlepší a mnoho pozitivních zpráv v roce 2012. Pokud byste se chtěli také zapojit a zveřejnit své články, pozvánky, fotky či videa, neváhejte nás kontaktovat.

Redakce zpravodaje obce Hlubočky

Rubrika: Zajímavosti | Téma: ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.