Na Cukráku proběhl 2. ročník závodů Dirt & Down Contest

Publikováno 30. 08. 2009 v rubrice Sport « zpět « úvod

Titty Twister Down & Dirt Contest IIVyznavači adrenalinových sportů se sešli v sobotu 29. srpna 2009 ve Skiareálu a Fun Parku na Cukráku v Hlubočkách, kde proběhl druhý ročník závodů kol Titty Twister Down & Dirt Contest.

Na programu byl sjezd ve dvou trasách a předvedení triků (slopestyle) na nově postavených a upravených tratích speciálně pro tuto disciplínu. Obtížný a mokrý povrch si vyzkoušely téměř tři desítky závodníků ve třech věkových kategoriích.

Titty Twister Down & Dirt Contest IIVšichni jezdci museli prokázat notnou dávku odvahy a adrenalinu, někteří z nich (včetně vítěze) si odvezli modřiny po nepříjemných pádech, což je ale při podpoře početného obecenstva fanoušků neodradilo od toho, aby závodili jak o život. Hlavní kategorii i slopestyle vyhrál stejně jako loni Filip Kamidra alias „Žena“.

Vítězové:

  • Nejmladší kategorie – Martin Palyza
  • Střední kategorie – Janík Dominik
  • Nejstarší kategorie – Filip Kamidra
  • Nejlepší sestava triků – Filip Kamidra

Titty Twister Down & Dirt Contest II

Pro diváky, kteří celou dobu vzorně fandili, byl připraven bohatý doprovodný program s možností zapůjčení a otestování sjezdových kol, horských minikár, motorových čtyřkolek nebo třeba terénního vozu značky Hummer.

O dobrou atmosféru se staral profi speaker a DJ, hudba hrála, fanoušci se bavili a kdo chtěl, mohl zůstat až pozdních nočních hodin a užít si afterparty po závodech.

Petr Plíska

Fotogalerie k článku: Titty Twister Down & Dirt Contest II. (2009)

Rubrika: Sport | Téma: ,  
Možnosti sdílení: Více |

Komentáře k článku (0)

Zanechte komentář

Jméno - vyžadováno

E-mail (nebude zveřejněn) - vyžadováno


Přečtěte si nejprve pravidla pro fungování webu www.hlubocky.eu
Vulgarity, urážky, nadávky, spam apod. budou automaticky nebo následně smazány.